روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F

روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F

New Star Multi-Functional- Micro-Computer Massage Cushion TL-2005Z-F

روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F، دارای 8 حالت ماساژ می باشد که شما می توانید به راحتی و با استفاده از ریموت کنترل این محصول، یکی از آنها را انتخاب کنید. از این محصول می توانید  برای ماساژ و ریلکس کردن گردن، شانه، کمر و نشیمنگاه  استفاده کرد. روکش صندلی ماساژور را به راحتی می توانید بر روی صندلی خودرو و همچنین بر روی انواع مبلمان به صورت نشسته یا خوابیده استفاده کنید. تایمر تعبیه شده برای این محصول در بازه 30 دقیقه ای کار می کند و می توانید هر یک از 8 برنامه ماساژ دلخواه خود را انتخاب نمایید.

طراحی محصول به گونه ای می باشد که 4 موتور ویبره در قسمت تکیه گاه و 2 موتور ویبره حرارتی در قسمت نشیمنگاه این محصول قرار دارد و شما توسط ریموت کنترل از حالت حرارتی نشیمنگاه استفاده کنید.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


روکش صندلی خودرو ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F، محصولی جدید می باشد، که در واقع یک ماساژورهمراه بحساب می آید  که در مکان ها و حالت های مختلف می توانید از آن استفاده نموده  و شما می توانید در هر فرصتی و حتی در حین رانندگی برای یک ماساژ لذت بخش بهرمند شوید و رفع خستگی نمائید.

 

روکش صندلی ماساژور 6 موتوره

 

این دستگاه مجهز به 6 موتور ویبراتور می باشد که تجربه یک ماساژ لذت بخش را برای شما رقم می زند. طراحی این روکش صندلی ماساژور به گونه ای است که 4 موتور ویبره لرزشی در قسمت تکیه گاه و 2 موتور ویبره  حرارتی در قسمت نشیمنگاه وجود دارد.

 

روکش صندلی ماساژور لرزشی حرارتی

 

استفاده از این صندلی ماساژور اتومبیل در هنگام رانندگی باعث تمدد اعصاب در ترافیک و راه بندان شده و در رانندگی های طولانی مدت به بهبود گردش خون نیز کمک می کند.این محصول دارای 8 برنامه ماساژ می باشد و شما میتوانید با استفاده از ریموت کنترل آن یکی از این حالات را انتخاب کنید و هنچنین حالت حرارتی آن را خاموش یا روشن نمائید.

 

روکش صندلی ماساژور نیو استار

 

از ویژگی های این محصول قابلیت استفاده برای ماساژ و ریلکس کردن نقاط گردن، شانه، کمر و نشیمنگاه می باشد. این روکش را می توانید در انواع خودرو ها استفاده نمایید. این روکش صندلی ماساژور مجهز به یک تایمر می باشد که تایمر تعبیه شده برای این محصول در بازه 30 دقیقه ای کار می کند و می توانید هر یک از 8 برنامه ماساژ دلخواه خود را انتخاب نمایید.

 

روکش صندلی ماساژور حرارتی

 

طول کابل فندکی آن 115 سانتی متر بوده و طول کابل آداپتور برق شهری 180 سانتی متر می باشد که با توجه به بلند بودن سیم ها می توانید آن را به راحتی استفاده کنید.  بر روی ریموت کنترل این روکش ماساژور حرارتی 3 دکمه قرار داده شده است، power که برای روشن/خاموش کردن ماساژور استفاده می شود، Mode که امکان تغییر حالت نوع برنامه ماساژ را در 8 حالت فراهم می کند و Heat که با روشن کردن این دکمه حالت گرمادهی آغاز می شود.

 سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند. برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید.تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت عرضه می شوند. حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در امر فروش می باشد.

 

 

ناموجود

-