کیف پشت صندلی خودرو

کیف پشت صندلی خودرو

کیف نظم دهنده یکی از انواع لوازم جانبی خودرو می باشد که امکان استفاده بهینه از فضای کم داخل خودرو را برای شما فراهم می آورد. این کیف که با استفاده از پارچه پلی استر مرغوب تهیه شده، دارای دوخت محکم و استقامت قابل قبولی می باشد. این کیف به گونه ای طراحی شده است تا شما براحتی بتوانید آن را برای سرنشینان عقب اتومبیل در پشت صندلی های جاو نصب کنید و با توجه به داشتن 6 عدد جیب با سایز های متفاوت به وسایل و خرده ریز ها نظم داده و دسترسی آسانی به آنها داشته باشید. این کیف دارای ابعاد 37.5*53 سانتی متر و قابل استفاده در انواع خودرو ها می باشد. از ویژگی های این کیف می توان به  3 جیب آن اشاره کرد که دارای چسب نر و ماده برای بستن درب آنها می باشند.


قیمت عمده: 14000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


نظم دهنده ها به ما کمک می کنند تا علاوه بر نظم دهی به محیط از فضای موجود بهترین استفاده را بکنیم، این نظم دهنده ها حتی در داخل اتومبیل نیز قابل استفاده می باشند، بخصوص در اتاق اتومبیل که فضای کمی وجود دارد و محلی برای قرار دادن وسایل برای سرنشینان عقب اتومبیل وجود ندارد. کیف نگهدارنده وسایل خودرو محصولی با کیفیت و طراحی کاملا هدفمند و هوشمندانه برای نظم دهی به وسایل و خرده ریز های سرنشینان عقب اتومبیل طراحی شده است.

 

بهترین کیف نظم دهنده پشت صندلی خودرو

قیمت کیف نظم دهنده پشت صندلی خودرو

 

محصول فوق مونه ای بسیار با کیفیت و کارآمد از کیف های نظم دهنده داخل خودرو می باشد که برای نصب درپشت صندلی خودرو طراحی شده است. این کیف نظم دهنده دارای یک دسته می باشد که با اتسفاده ازآن به پشت صندلی نصب می بشود و در صورت لزوم می توانید کیف را با محتوین داخل جیب های آن توسط همین دسته به بیرون اتومبیل خود حمل کنید. در صورت عدم نیاز می توانید کیف را جمع کرده که فضای زیادی اشغال نمی کند.

 

فروش کیف نظم دهنده پشت صندلی خودرو

 

از ویژگی های این کیف می توان به 6 عدد جیب آن اشاره کرد که در سایز های مختلف طراحی شده اند ه به شما امکان قرار دادن وسایل مختلف در سایزهای متفاوت را در داخل این جیب ها می دهد. این کیف با استفاده از پارچه پلی استر مرغوب دوخته شده است و دوخت های آن استحکام قال قبولی برخودار می باشد و می تواند سال های سال مورد استفاده قرار گیرد. این کیف به دلیل جنس پارچه ای دارای قابلیت شستشو نیز می باشد.

 

 کیف نظم دهنده پشت صندلی خودرو پارچه ای

خرید اینترنتی بهترین کیف نظم دهنده پشت صندلی خودرو

 

این کیف نظم دهنده برای استفاده درون اتاق خودرو طراحی شده است تا سرنشینان عقب خودرو با نظم دادن به وسایل خود در حین سفر های درون شهری و برون شهری احساس رضایت بیشتری داشته باشند. نظم بخشیدن به ابزارها و وسایلی درون ماشین با استفاده از این کیف نظم دهنده به سادگی میسر می شود. ابعاد این کیف 37.5*53 سانتی متر و وزنی معادل 61 گرم دارد.

 

خریدکیف نظم دهنده پشت صندلی خودرو

14000 تومان

-