پکیج کارکیت بلوتوث اسپیکری خودرو همراه با شارژر فندکی مدل pk

پکیج کارکیت بلوتوث اسپیکری خودرو همراه با شارژر فندکی مدل pk

محصول فوق یک پکیج کامل شامل یک عدد کارکیت بلوتوثی اسپیکر دار به همراه شارژر فندکی می باشد. طراحی و فناوری این کارکیت به گونه ای می باشد که قابل استفاده در مدل های مختلف اتومبیل است. این کارکیت دارای اسپیکر و میکروفنداخلی می باشد و شما می توانید با برقراری اتصال بلوتوثی با تلفن همراه خود با کارکیت، تمس های خود را پاسخ دهید. این کارکیت با استفاده از یک گیره فلزی به لبه آفتابگیر اتومبیل شما وصل می شود. این کارکیت دارای باتری داخلی لیتیومی و قابل شارژ بوده و در روی بدنه آن یک پورت میکرو یو اس بی برای شارژ کارکیت در نظر گفته شده است.

به همراه این محصول یک عدد شارژر فندکی نیز ارائه شده است که علاوه برامکان شارژ کارکیت قابل استفاده برای شارژ کردن کلیه دستگاه هیی می باشد که توسط پورت USB شارژ می شوند. ابعاد کارکیت 1*5*13 سانتی متر و شارژ فندکی نیز  3*9 سانتی متر می باشد. این محصول قابل اتصال به کلیه دستگاه های هوشمند دارای بلوتوث می باشد.


قیمت عمده: 101500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 گوش دادن به موسیقی در حین رانندگی یکی از بهترین کارهایی است که می تواند یک رانندگی طولانی را لذت بخش کند، حال در بساری موارد موسیقی مورد نظر شما بر روی گوشی تلفن همراه شما می باشد، به این منظور می توانید از انواع دانگل های بلوتوث خودرو برای اتصال به گوشی تلفن همراه استفاده نمائید و به موسیقی مورد نظر خود گوش دهید. محصول فوق نمونه ای از یک دانگل بلوتوثی می باشد که دارای اسپیکر داخلی است و برای پخش موسیقی نیاز به اتصال به ضیط خودرو ندارد. بنابراین شما نه تنها از این کارکیت در داخل خودرو بلکه در هر جایی باشید می توانید استفاده کنید.

 

 

 

پکیج بلوتوث خودرو و شارژر فندکی PK، شامل یک عدد کارکیت به همراه یک شارژر فندکی با کیفیت اما جمع و جور می باشد. در این پکیج یک گیره فلزی ارائه شده است که توسط خاصیت آهنربایی به بدنه کارکیت متصل شده و می تواند کارکیت را به لبه آفتاب گیر متصل کند. این کارکیت از طریق بلوتوث به گوشی تلفن همراه یا هر دستگاه هوشمند دیگری که از بلوتوث نسخه 4 پشتیبانی می کند متصل شده و امکان پخش موسیقی را برای شما فراهم می آورد.

 

 

 

بر روی بدنه این کارکیت دکمه هایی برای قطع/ وصل کردن و کم و زیاد کردن صدا در نظر گرفته شده است و همانطور که شماهده می کنید دارای یک دکمه برای مدیریت تماس های دریافتی می باشد. با این کارکیت براحتی می توانید در حین رانددگی بدون در دست گرفتنگوشی تلفن همراه به تماس های خود پاسخ دهید.

 

 

 

 

این کارکیت دارای اسپیکر دالی می باشد و نیاز به اتصال به ضیط ماشین را نداشته. از دیگر ویژگی های این کارکیت می توان به باتری داخلی قابل شارژ ان اشاره کرد که براحتی توسط شارژر فندکی موجود در پکیج قابل شارژ می باشد.

 

 

 

101500 تومان

-