دستگاه صافکار جادویی خودرو با دستگاه چسب حرارتی

دستگاه صافکار جادویی خودرو با دستگاه چسب حرارتی

محصول فوق دارای طراحی هدفهمند و بسیار کارآمد می باشد، این محصول به شما کمک می کند تو رفتگی های خودرو خود را بدون نیاز به صرف وقت و انرژی برای رفتن به تعمیرگاه به آسانی برطرف کنید و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمائید. صافکار جادویی pops-a-dent دارای سه عدد پایه فلزی در سایز های مختلف به همراه یک دستگیره از جنس پلاستیک فشرده می باشد. نحوه عملکرد این دستگاه به صورت مشکی بوده و بدون آسیب رسیدن به رنگ خودرو شما تورفتگی ها را به بیرون می کشد.


قیمت عمده: 28500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در اثر سهل انگاری و یا بی احتیاتی دیگران بدنه اتومبیل شما دچار تورفتیگی هایی بشود، دیگر نگران هزینه های بالای رفتن به صافکاری و اتلاف وقت نباشید، شما می توانید براحتی و با هزینه اندک بدون نیاز به صرف وقت زیاد این تورفتگی ها را صاف کنید. صافکار جادویی ماشین دارای عملرد فوری بوده و به شما کمک می کند در عرض چند ثانیه تو رفتگی ها را به بیرون بکشید.

 

قیمت دستگاه صافکار جادویی خودرو

خرید اینترنتی دستگاه صافکار جادوئی

 

این دستگاه دارای سه عدد پایه فلزی می باشد که در سایز های مختلفی بوده و بسته به ابعاد تورفتگی شما می توانید یکی از آنها را در محل مورد نظر استفاده کنید. نکته حائز اهمیت این می باشد که در محلی که قصد استفاده از دستگاه را دارید، رنگ اتومبیل شما دچار پوسیدگی نباشد. برای استفاده از این دستگاه باید محل مورد نظر را کاملا تمیز کرده و پایه دستگاه را به کمک چسب حرارتی بر روی محل محکم می کنید و حالا دستگیره را بر روی پایه قرار داده و پیچ نموده و آنرا بپیچانید تا بتدریج تورفتگی به بیرون کشیده شود.

 

صافکار جادوئی چیست

فروش عمده دستگاه صافکار جادویی خودرو

 

استفاده از این دستگاه بسیار آسان می باشد و در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می شود. با استفاده از این محصول تنها در سه مرحله ساده، تو رفتگی اتومبیل خود را براحتی اصلاح نمایید. این محصول دارای یک دستگیره از جنس پلاستیک فشرده به همراه سه عدد پایه کفی دار، سر پیچ و یک عدد  دستگاه تفنگ چسب حرارتی بزرگ و یک لوله چسب می باشد. نکته حائز اهمیت تذکر این نکته می باشد که بعد از استفاده از دستگاه، باید چسب را سریعا از بدنه اتومبیل جدا کنید.

 

صافکار جادویی خودرو با چسب حرارتی

 

یکی از مهمترین مزیت های این دستگاه، صرفه جویی در وقت و هزینه ها و کاربری بسیار آسا این محصول بوده. این محصول قابل استفاده توسط همه افراد می باشد و استفاده از آن نیاز به داشتن مهارت خاصی نداشته. (دقت داشته باشید که رنگ خودروی شما نباید پوسیدگی داشته باشد)

 

قیمت صافکار جادوئی

 

28500 تومان

-