میز پذیرایی تاشو صندلی خودرو AMCO

میز پذیرایی تاشو صندلی خودرو AMCO

سینی تاشو خودرو AMCO ، محصولی با طراحی کارآمد و هدفمند که به شما کمک می کند از فضای پشت صندلی های خودرو خود برای قرار دادن لیوان، بطری نوشیدنی و سایر تنقلات استفاده کنید. این میز تاشو با استفاده از پلاستیک درجه یک تولید شده و دارای ابعاد 15*25 سانتی متربوده.

این میز به گونه ای طراحی شده است که دارای دو هولدر برای نگه داشتن بطری و لیوان نوشیدنی بوده و در داخل سینی میتوانید انواع تنقلات و حتی گوشی تلفن همراه خود را قرار دهید. در دو طرف این میز دو فرورفتگی تعبیه شده است که می توانید پلاستیک یا بند کیف خود را وصل کنید. از مهمترین ویژگی های این میز قابلیت تا شدن آن می باشد که در صورت عدم نیاز می توانید آن را تاکنید تا فضای پشت صندلی آزاد شود.


قیمت عمده: 28900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از مشکلاتی که معمولا در طول سفر در داخل اتومبیل با آن مواجه هستیم نبود فضای کافی برای قرار دادن وسایل و تنقلات و بطری نوشیدنی می باشد. یک راه حل مناسب برای این مشکل استفاده از میز تاشو پذیرایی می باشد که براحتی در پشت صندلی نصب می شود. نحوه نصب این میز پذیرایی بسیار ساده می باشد. این میز دارای طراحی منحصر بفردی می باشد و با استفاده از پلاستیک ABS بهداشتی تهیه شده است.

 

میز تاشو پشت صندلی پلاستیکی

 

این صندلی توسط  دو قلاب و دو تسمه در پشت صندلی نصب می شود. طراحی این میز به گونه ای می باشد که دو هولدر برای نگهداری بطری آب و لیوان تعبیه شده است. در صورت عدم نیاز به هولدر می توانید براحتی این هولدر را جمع کنید تا فضای بیشتری روی میز برای قرار دادن تنقلات و وسایل بر روی میز در اختیار خواهید داشت. این میز دارای ابعاد جمع جوری می باشد که 15*25 سانتی متر است. این میز توسط تولید کنندگان داخلی تولید شده است و خرید این محصول حمایت از کالای ایرانی می باشد.

 

خرید میز تاشو پشت صندلی پلاستیکی

خرید میز تاشو پشت صندلی

 

از مهمترین ویژگی های این میز قابلیت استفاده برای انواع خودرو ها می باشد. این محصول بسیار با کیفیت با قابلیت نصب و استفاده آسان بوده. شما می توانید این میز را در پشت صندلی خود نصب کنید و در طول سفر های درون شهری و برون شهری از آن استفاده کنید. در صورت عدم نیاز می توانید میز را ببنید تا فضای پشت صندلی آزاد شود.

 

قیمت میز تاشو پشت صندلی

خرید میز تاشو پشت صندلی ارزان

 

این میز پلاستیکی را در پشت صندلی اتومبیل خود نصب کنید و بر روی سینی می توانید انواع خوراکی و میوه را قرار داده و براحتی از سفر خود لذت ببرید. این میز زیبا به صورت ترکیبی از میز پذیرایی و جا لیوانی می باشد و دارای قابلیت جمع شدن و باز شدن بوده. این میز پذیرایی دارای طراحی شبیه به میز پذیرایی داخل هواپیما می باشد.

 

فروش میز تاشو پشت صندلی

 

28900 تومان

-