پیش بند مخصوص اصلاح آقایان تک سبد

پیش بند مخصوص  اصلاح آقایان تک سبد

یکی از ابزارهای مورد نیاز برای آرایشگری، پیش بند اصلاح می باشد. محصول فوق نمونه ای بسیار از یک پیش بند اصلح صورت آقایان با طراحی ویژه و متفاوت می باشد که علاوه بر قابلیت استفاده به صورت آرایشگاهی، قابلیت استفاده در منزل را نیز دارد. این پیش بند با استفاده از پرچه ضد آب مخصوص تولید شده است تا هیچ گونه رطوبتی به سطح لباس فرد سرایت نکند. در قسمت پایینی این پیش بند، گیره های چسبونکی تعبیه شده ات تا براحتی بر روی آینه یا دیوار متصل شود تا از مانع از ریختن موهای اصلاح شده صورت بر روی زمین شود. این پیش بند دارای یک کیف متصل به خود می باشد که شما می توانید براحتی پیش بند را در داخل آن جمع نموده، این پیش بند دارای قابلیت شستشو بوده و ابعاد آن 67*127 سانتی متر می باشد. این محصول مناسب برای اصلاح موی سبیل و ریش برای همه آقایان می باشد.


قیمت عمده: 39000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 یکی از مشکلاتی که آقایان در حی ناصلاح سر و صورت خود با آن مواجه می باشند، ریختن موهای اصلاح شده در اطراف می باشد که می تواند زمان زیادی را از فرد برای جمع کردن آنها بگیرید. بسیاری از مواقع این موهای ریخته شده می تواند وارد فاضلاب شده و منجر به گرفتگی راه فالاب شده و دردسرهای خود را به همراه داشته باشد. ما به شما محصولی را معرفی می کنیم تا با این مشکلات خداحافظی کنید. پیش بند اصلاح آقایان تک سبد با طراحی خاص و کاربردی که می تواند تمامی این مشکلات را حل کند.

 

قیمت مدل پیش بند اصلاح

 

پیش بند اصلاح صورت آقایان تک سبد با استفاده از پارچه مخصوص ضد آب تهیه شده است و طراحی خاصی و متفاوتی دارد. در قسمت پایینی این پیش بند، گیرههای چسبونک در نظر گرفته شده تا فرد در حین استفاده از پیش بند، آن را به آینه یا دیوار متصل کند که از ریخته شدن موهای اصلاح شده بر روی زمین جلوگیری کند.

 

مدل پیش بند اصلاح

 

در واقع با اتصال گیره ها به دیوار جلوی فرد، در حین اصلاح موها در داخل پیش بند جمع می شود و شما می توانید در انتهای کار، پیش بند را جمع کرده و محتویات داخل آن را در داخل سطل زباله بریزید و نگران کثیف شدن محیط با موهای اصلاح شده نباشید.

 

قیمت  پیش بند اصلاح مردانه

 

یکی از دیگر ویژگی های این محصول، طراحی کیف متصل به خود پیش بند می باشد که بعد از استفاده شما می توانید براحتی پیش بند را در داخل کیف جمع کنید و در محل مناسبی قرار دهید. از این پیش بند نه تنها در منطل، در کیف آرایشگاهی و حتی در سفر نیز می توانید استفاده کنید.

 

 پیش بند اصلاح مردانه

 

شما می توانید بعد از استفاده از این پیش بند، براحتی آن را مورد شستشو قرار دهید. پیش بند اصلح صورت آقایان تک سبد دارای ارتفاع 127 و پهنای 67 سانتی متر می باشد و قابل استفاده برای هه افراد بوده. این محصول گزینه مناسبی برای هدیه دادن به پدر، همسر، فرزند و دوستان شما باشد.

 

خرید جدید ترین پیش بند اصلاح مردانه

 

این محصول به دلیل قابلیت چاپ لوگو و شعار تبلیغاتی، پتانسیل استفاده به عنوان یک هدیه تبلیغاتی موثر را نیز دارد. این محصول طراحی شده برای اصلاح موی سبیل و ریش همه آقایان بدون ریختن موهای اصلاح شده بر روی زمین می باشد.

 

جدید ترین پیش بند اصلاح مردانه

 

 

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شوید

39000 تومان

-