ست مانیکور و پدیکور 11 تکه ژانو

ست مانیکور و پدیکور 11 تکه ژانو

یکی از راه های داشتن دست های زیبا، مرتب کردن و زیبا سازی ناخن ها می باشد، اگر ناخن های دست های شما آراسته و زیبا باشد می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی ظاهری شما داشته باشد. شما می توانید از ست مانیکور و پدیکور فوق در جهت زیبا کردن و رفع عیوب ناخن دست و پای خود استفاده نمائید. این محصول دارای 10 ابزار مختلف می باشد که از جنس فلز با کیفیت می باشند. این ابزار ها عبارتند از دو ساز ناخن گیر، تمیز کننده پوست، تمیز کننده گوشت، انبر، قیچی، سوهان، موچین،پوشر و تمیز کننده زیر ناخن که همگی در داخل یک کیف زیبا و محکم قرار گرفته اند.

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول تنوع در طرح کیف ها و جنس فلز بکار برده شده در ساخت ابزار ها می باشد که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. شما می توانید از این ست مانیکور و پدیکور علاوه بر مصارف خانگی برای مصاف سالنی نیز استفاده کنید.


قیمت عمده: 40500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از مواردی که خانم ها به آن بسیار علاقه مند می باشند، زیبایی و تمیزی ناخن ها دست و پای آنها می باشد که می تواند تاثیر بسزایی در ظاهر آنها داشته باشد، با توجه به بالا بودن هزینه های مانیکور و پدیکور در سالن های آرایشی، شما می توانید این کار را با استفاده از ابزار های مناسب در خانه انجام دهید و علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها در وقت خود نیز صرفه جویی نمائید.

 

 خرید اینترنتی ابزار مانیکور و پدیکور خانگی

 

محصول فوق یک نمونه بسیار با کیفیت از مجموعه کامل و با کیفیت از ابزار های مورد نیاز برای مانیکور و پدیکور می باشد، در این ست 10 ابزار مختلف و کاملا کاربردی تعبیه شده که با استفاده از فلز با کیفیت و مرغوب ساخته شده است. در این مجموعه کانیکور و پدیکور با کیفیت 2 عدد ناخن گیر با سایز های مختلف در نظر گرفته شده که می تواند برای ناخن های دست یا پا مورد استفاده قرار گیرد. بعد از گرفتن ناخن ها یکی از مهمترین ابزار های مورد نیاز سوهان ناخن می باشد که به کمک آن می توانید زائده ها و شکستگی های ناخن را براحتی صاف نمائید.

 

 ابزار مانیکور و پدیکور خانگی

ابزار مانیکور و پدیکور خانگی قیمت

 

در این مجموعه در کنار سوهان ناخن و ناخن گیر یک عدد قیچی کوچک و موچین نیز در نظر گرفته شده است تا در کنار سایر ابزار های این مجموعه تکمیل کننده باشد. این ابزار ها که به ست مانیکور و پدیکور نیز معروف می باشند از جمله ابزار های مورد نیاز برای مراقبت از انگشتان دست و پا و کمک به زیبا سازی ناخن های شما می کند. این مجموعه در داخل یک کیف با ابعاد کیف 1.5*8*16 سانتی متر با طرح چرم قرار گرفته است که دارای تنوع طرح بینظیری می باشد.

 

ابزار مانیکور و پدیکور خانگی

 

در این مجموعه کلیه ابزار های مورد نیاز برای مانیکور از جمله  سوهان، قیچی، ناخن‌گیر و ابزار جداکننده پوست ناخن در نظر گرفته شده است تا شما براحتی بتوانید ناخن های دستان خود را زیبا کنید و از زیبایی آنها لذت ببرید.

 

 ابزار مانیکور و پدیکور خانگی

ست 11 تکه مانیکور

 

40500 تومان

-