سشوار مسافرتی نووا مدل Nova NV-1290

سشوار مسافرتی نووا مدل Nova NV-1290

یکی از وسایل برقی مورد استفاده برای تسریع در خشک کردن موهای خیس، سشوارها هستند که دارای تنوع بینظیری از لحاظ ابعاد و قدرت موتور می باشند. سشوار نووا مدل Nova NV-1290، محصولی با ابعاد جمع و جور و وزن کم می باشد که از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. این سشوار دارای دسته تاشو بوده و در صورت تا شدن دسته دارای ابعاد بسیار جمع و جوری شده و براحتی در بین وسایل سفر شما جای میگرد.

قدرت موتور این سشوار مسافرتی  1000 وات بوده و  دارای بدنه از جنس پلاستیک مقاوم به حرارت ابا المنت فلزی می باشد که بعد از روشن شدن در مدت زان اندکی تولید باد گرم می کند. این محصول قابلیت تنظیم سرعت در دو حالت را داشته که به این منظور یک سوئیچ بر روی بدنه سشوار در نظر گرفته شده است، ابعاد سشوار نووا در حالتی که دسته آن به صورت تا شده باشد تاشده 7*11*18 سانتی متر بوده و در حالت دسته باز 7*16*18 سانتی متر است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در کناز زیبایی لباس، آرایش و زیبایی موهای شما تاثیر بسزایی در جلب توجه دیگران دارد. برای آرایش و حالت دهی مو ها و همچنین خشک کردن موای خیس معمولا از سشوارها استفاده می شود که دارای تنوع بالایی از لحاظ کاربرد بوده که شامل انواع سشوار های خانگی، حرفه ای و مسافرتی می شود. سشوار های حرفه ای طراحی شده بری استفاده های طولانی مدت در آرایشگاه ها می باشد. سشوار نووا مدل Nova NV-1290، یک مدل سشوار مسافرتی است که دارای ابعاد جمع و جوری می باشد.

 

 سشوار مسافرتی

 

اگر شما نیز جز آن دسته افراد می باشید که در طول مسافرت نیز، نیاز به استفاده کردن از سشوار دارید ما به شما خرید سشوار مسافرتی نووا را پیشنهاد می کنیم. قدرت موتور این محصول 1000 وات بوده و مناسب برای استفاده در آرایشگاه ها نمی باشد. این محصول دارای امکان تنظیم سرعت در دو حالت مختلف می باشد.

 

 قیمت سشوار مسافرتی

 

سشوار مسافرتی فوق، دارای ابعاد جمع و جور، قیمت مناسب و کیفیت قابل قبولی می باشد و با توجه به دسته تاشو آن براحتی در بین وسایل سفر شما جای میگیرد و شما در طول سفر نیز می توانید از این سشوار برای خشک کردن و حالت دهی موهای خود استفاده کنید.

 

 خرید اینترنتی سشوار مسافرتی

 

جنس بدنه سشوار فوق از مواد پلاستیکی درجه یک و مقاوم به حرارات می باشد، نوع المنت آن فلزی بوده. وزن این سشورا که در حدود 154 گرم است به شما این امکان را می دهد براحتی آن را در سفرهای خود به همراه داشته باشید. شما می توانید دسته این سشوار را تا شده تا براحتی بتوانید آن را در بین وسایل خود قرار دهید.

 

 سشوار مسافرتی مدل تاشو

 

در حالتی که دسته این محصول باز باشد، ابعاد آن تنها 7*16*18 سانتی متر است و با بستن دسته آن ابعاد این سشوار به 7*11*18 سانتی متر کاهش می یابد. این محصول تنها دارای باد گرم می باشد و دکمه تعبیه شده بر روی بدنه این محصول برای تنظیم سرعت در دو حالت مختلف می باشد.

 

سشوار مسافرتی ارزان

ناموجود

-