بند انداز پرومکس گلد مدل HP-2688

بند انداز پرومکس گلد مدل HP-2688

بندانداز برقی، محصولی جدید با کارایی بالا برای خلاص شدن از دست موهای ناخواسته و زائد بدن می باشد، بند انداز برقی پرومکس گلد مدل HP-2688 نمونه ای با طراحی زیبا و کاربردی از بند انداز های برقی موجود در بازار می باشد. این محصول عملکردی شبیه به بند انداختن دستی صورت را داشته با این تفاوت که درد کمتر و سرعت بالاتری دارد.

این بند انداز برقی را می توانید برای اطلاح موی صورت، دست ، پا و سایر نواحی بدن مورد استفاده قرار دهید. جنس بدنه این محصول از پلاستیک و دارای  شاخک های استیل می باشد. منبع تغذیه این بند انداز برق شهری بوده و دارای یک سیم برق به طول 137 سانتی متر می باشد. این محصول دارای طراحی زیبا بوده و خیلی راحت در دست جای میگیرد ابعاد این بند انداز برقی تنها 4*6*19 سانتی متر می باشد.

 


قیمت عمده: 94500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


رشد موهای زائد در نواحی مختلف بدن مانند صورت، دست و پا امری اجتناب ناپذیر می باشد که می تواند در عدم زیبایی ظاهری افراد تاثیر بسزایی داشته باشد. بنابراین یکی از دغده های بیشتر افراد بخصوص خانم ها خلاص شدن از شر این موها می باشد که علاوه بر هزینه بر بودن وقت زیادی نیز می طلبد. استفاده از روش های جایگزین برای خلاصی از شر این موها از جمله بند انداز برقی مناسب و مقرون بصرفه می باشد. با استفاده از بند انداز برقی به راحتی و با درد کمتری می توان موهای صورت یا سایر نقاط بدن را به شیوه بند انداختن بزدائید.

 

خرید بند انداز برقی کوچک

 

یکی از ویژگی های بند اندز های برقی درد کمتر نسبت به شیوه های دیگر و صرفه جویی در وقت می باشد. در این روش حتی موهای کرکی بدن و بخصوص صورت با پیچیده شدن دور نخ از ریشه کنده می شوند. بند انداز برقی پرومکس گلد مدل HP-2688 ، محصولی جدید با کارایی بالا می باشد و مناسب برای از بین بردن موهای زائد بدن به شیوه بند انداختن می باشد. ابن بند انداز برقی دارای بدنه ای پلاستیکی و شاخک هایی از جنس استیل می باشد. شما نخ مخصوصی که به همراه بند انداز ارائه شده است را به دور شاخک ها پیچیده و براحتی از دستگاه استفاده کنید.

 

قیمت بند انداز برقی ارزان

فروش عمده بند انداز برقی

 

این محصول دارای طراحی آرگونومیک می باشد و شما می توانید آارن در دست گرفته و به دلیل وزن کم خسته نشوید. این محصول دارای ابعاد 4*6*19 سانتی متر  بوده و با استفاده از برق شهر کار می کند. یک چراغ ال ای دی بر روی بدنه این محصول تعبیه شده است که با نور مناسب موهای روی صورت را به خوبی نشان می دهد.

 

خرید اینترنتی بند برقی ارزان

 

این بند انداز برقی دارای یک کابل به طول 137 سانتی متر بوده و به همراه این محصول یک بسته  پودر ضد حساسیت و التهاب، نخ اضافی، آداپتور شارژ ارائه می شود. با خرید بند انداز برقی پرومکس در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

قیمت بند انداز برقی promax

 

 

94500 تومان

-