ست کامل طراحی ناخن سالن اکسپرس

ست کامل  طراحی ناخن سالن اکسپرس

ست طراحی ناخن سالن اکسپرس، محصولی فوق العاده برای طراحی ناخن ها با طرح های متنوع در کمترین زمان ممکن بدون نیاز به مهارت خاصی می باشد. این ست متشکل از 5 شابلون فلزی، یک عدد کاردک تمیز کننده پلاستیکی، یک عدد استامپ و یک نگهدارنده شابلون می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول سهولت در استفاده از آن می باشد که نیاز به مهارت خاصی ندارد. این محصول با دارا بودن شابلون هایی با طرح های متنوع قابل استفاده برای کربری خانگی و سالن آرایشگاه ها و مانیکوریست های حرفه ای می باشد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


خانم ها به داشتن دستان زیبا بسیار اهمیت می دهند، دستانی با ناخن های تمیز، زیبا و طراحی شده که می تواند تاثیر بسزایی در استایل ظاهری آنها داشته باشد. طراحی ناخن ها یکی از روش های می باشد که می تواند زیبایی را به دستان شما هدیه کند، طراحی کردن ناخن ها در واقع یک کار هنرمندانه می باشد که نیاز به مهارت و خلاقیت بالایی دارد. اگر شما نیز به طراحی ناخن های خود علاقه مند هستید می دانید که این کار علاوه بر هزینه بر بودن، نیاز به صرف وقت برای رفتن به سالن های آرایشی دارد که گاهی نه تنها بحث هزینه ها، بحث کمبود وقت نیز یکی از موانع انجام این کار می باشد.

 

 

ما در اینجا  قصد داریم شما را با محصولی آشنا کنیم که به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ها ناخن هایی زیبا مزین شده با طرح های متنوع داشته باشید. ست طراحی ناخن سالن اکسپرس، محصولی با طراحی کاربردی که امکان طراحی ناخن بدون نیاز به داشتن مهارت خاص حتی به افراد آماتور و بدون تجربه می دهد. با داشتن این ست حرفه ای طراحی ناخن، نگران لرزیدن دستان خود در حین طراحی نباشید.

 

 

 

در این ست طراحی، یک عدد استامپ به همراه پنج شابلون فلزی با طرح های متنوع می باشد. بر روی این پنج شابلون طرح های مختلفی در نظر گرفته شده است که شما می توانید با انتخاب طرح های متنوع و تلفیق آنها بر روی ناخن های خود طرحی زیبا پیاده سازی کنید که متناسب با طرح لباس یا استایل ظاهری شما داشته باشد.

 

 

برای استفاده از این ست طراحی ناخن، تنها کافی است طرح مورد نظر را انتخاب کنید، حال با استفاده از برس لاک مورد نظر خود، مقداری لاک بر روی شابلون و طرح مورد نظر خود زده، در صورتی که میزان لاک بیش از اندازه استاندارد شد، می توانید لاک اضافی را با استفاده      از کاردک همراه محصول آن را پاک کنید.

 

 

لازم بذکر می باشد در صورت استفاده از طرح های متنوع با رنگ های مختلف، شما باید بعد از هر بار استفاده از رنگ مورد نظر، استامپ و کاردک را به منظور جلوگیری از قاطی شدن رنگ ها با استفاده از استون یا پاک کننده لاک به خوبی تمیز کنید تا در نهایت طرح شما بسیار زیبا و تمیز باشد.

 

 

ناموجود

-