ماساژور دستی سر

ماساژور دستی سر

یکی از مهمترین فواید ماساژ درمیانی، افزایش خونرسانی در محل ماساژ می باشد، ماساژور دستی سر scalp massager محصولی با طراحی ساده اما کاملا کاربردی که به منظور ماساژ کف سر به صورت دستی طراحی شده است تا با افزایش خون رسانی باعث ایجاد حالت ریلکسیشن و همچنین بهبود وضعیت سلامت موها شود. این محصول متشکل از 12 میله فلزی با سری کروی می باشد که به یک دسته متصل شده اند که این میله ها دارای حالت انعطاف پذیری بوده که با قرار گرفتن بر روی سر و حرکت آن، پوست کف سر توسط گوی های سر این میله ها به خوبی ماساژ داده می شود.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری زیاد، معمولا در انتهای روز با مشکل سردرد های تنشی مواجه می باشند که یکی از بهترین راه های کاهش این سردرد ها استفاده از ماساژ پوست سر می باشد که با افزایش میزان خون رسانی می تواند کمک بسزایی در ایجاد ریلکسیشن و آرامش داشته باشد.

 

خرید ماساژور دستی سر

 

یکی از انواع ماساژور هایی که برای سر مورد استفاده قرار می گیرد، ماساژور سر scalp massager می باشد که دارای عملکرد مکانیکی می باشد. این محصول دارای طراحی ساده اما کاربردی می باشد و به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم می تواند همراه شما باشد تا حتی در محل کار خود نیز از آن برای ایجاد حالت ریلکسیشن استفاده نمائید.

 

خرید ماساژور دستی سر ارزان

 

در حال حاضر نمونه های مختلفی از ماساژور های سر در بازار وجود دارد که به صورت برقی یا دستی می باشند، اما محصول فوق یک ماساژور سر دستی می باشد که بدون نیاز به برق و باتری کار می کند.

 

قیمت ماساژور دستی سر

 

این ماساژور متشکل از 12 میلع فلزی منعطف می باشد که به یک دسته متصل شده و با قرار گرفتن روی سر و حرکت دادن آن، گوی های سر این میله ها ماساژ دلپذیری را به پوست سر شما می دهد.

 

بهترین ماساژور دستی سر

 

شاید جالب باشد که بدانید که یکی از دلایل عدم رشد خوب موی شما با ریزش شدید عدم خونرسانی مناسب به پوست کف سر شما می باشد، بنابراین با توجه به اینکه ماساژ یکی از روش های موثر برای افزایش و بهبود خون راسنی در محل مورد نظر می باشد، با این محصول ساده شما می توانید گام موثری در افزایش سطح سلامت مو و پوست سر خود بردارید.

 

خرید اینترنتی ماساژور دستی سر

 

یکی از نگات هوشمندانه در طراحی این ماساژور استفاده از گوی های کروی در انتهای میله های ماساژور می باشد تا هنگام تماس با سر آسیبی به پوست سر شما نرسد. این ماساژور دستی سر دارای طراحی بسیار زیبا و ساده ای می باشد و فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند.

 

خرید ماساژور دستی سر ارزان

ناموجود

-