ساعت رومیزی مدل موتور سیکلت

ساعت رومیزی مدل موتور سیکلت

یک ساعت رومیزی زیبا می تواند علاوه بر نمایش زمان به منظور زیبا سازی محیط نیز مورد استفاده قرار گیرد، محصول فوق نمونه ای از یک ساعت رومیزی زیبا با ظاهری شبیه به یک موتور سیکلت کلاسیک می باشد. جنس بدنه این ساعت از پلاستیک خشک به رنگ دودی متالیک است که زیبایی چشم نوازی به این محصول داده است.

ازویژگی های این ساعت رومیزی زیبا می توان به داشتن امکان تنظیم زمان هشدار اشاره کرد. ابعاد این ساعت رومیزی  5*14*26 سانتی متر بوده و صفحه نمایش دایره ای شکل آن دارای قطر 8 سانتی متر می باشد. منبع تغذیه این ساعت رومیزی  یک عدد باتری قلمی 1.5 ولتی است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 ساعت ها در انواع مختلف جیبی، مچی، دیواری، رومیزی و غیره موجود می باشند که با همه پیشرفت های صورت گرفته و همچنان استفاده از ساعت های رومیزی بسیار باب می باشد. ساعت های رومیزی معمولا دارای جنبه دکوری و تزئینی نیز می باشند که از مهمترین ویژگی های این گروه کالایی محسوب می شود. محصول فوق نیز یک ساعت رومیزی بسیار زیبا با طرح موتور سیکلت می باشد که دارای رنگ متالیک دودی است.

 

 خرید اینترنتی ساعت رومیزی فانتزی

 

صفحه این ساعت زیبا بر روی چرخ جلوی این موتور سیکلت در نظر گرفته شده است که دارای ابعاد بزرگتری نسبت به چرخ عقب بوده و قطر این چرخ در حدود 9 سانتی متر می باشد. صفحه ساعت سفید رنگ بوده و نحوه نمایش ساعت به صورت ععدی است. این ساعت زیبا دارای هر سه عقربه ساعت گرد، دقیقه گرد و ثانیه گرد نیز می باشد که عقربه ثانیه گرد به رنگ قرمز می باشد.

 

 خرید ساعت رومیزی موتوری

 

اگر شما به یک ساعت دارای امکان تنظیم زمان هشدار نیازمند می باشید می توانید با خرید این ساعت زیبا به هدف خود برسید، این ساعت دارای قابلیت تنظیم هشدار برای زمان خاصی می باشد و دکمه های تنظیم ساعت و هشدار در قسمت پشت صفحه ساعت در نظر گرفته شده است.

 

 قیمت ساعت رومیزی فانتزی

 

این ساعت با طرح خاصی که دارد بسیار مورد پسند آقا پسرها می باشد و می تواندگزینه مناسبی برای استفاده در اتاق آنها باشد. ابعاد این ساعت رومیزی زبیا  5*14*26 سانتی متر است که به نسبت ابعاد جمع و جوری محسوب می شود. منبع انرژی این ساعت یک عدد باتری قلمی 1.5 ولتی می باشد.

 

 ساعت رومیزی فانتزی قیمت

 

نحوه نمایش زمان در این ساعت رومیزی زیبا به صورت آنالوگ می باشد و دارای طراحی زیبا و قیمت مناسبی می باشد. وزن این ساعت 214 گرم بوده و دارای صفحه نمایش سفید و بدنه دودی متالیک می باشد. صفحه نمایش ساعت فوق دارای قطری در حدود 8 سانتی متر می باشد.

 

خرید ساعت رومیزی موتوری

ناموجود

-