فروش عمده دانگل و گیرنده بلوتوثی صدا 2 کاره ضبط خودرو

فروش عمده دانگل و گیرنده بلوتوثی صدا 2 کاره ضبط خودرو

این دستگاه می تواند برای شما عزیزان بسیار پر کاربرد باشد و شما می توانید هر دستگاهی که دارای بلوتوث نباشد را به این سیستم مجهز نمایید. شما می توانید با ساتفاده از این محصول دانگل بلوتوث 2 کاره USB و گیرنده بلوتوث صدا AUX ضبط خودرو Bluetooth USB Dongle + Bluetooth Audio Receiver دستگاه های مختلف را به بلوتوث مجهز نمایید و برای کاربرد های مختلف از آن بهره ببرید. فقط لازم است تا این دستگاه را با استفاده از درگاه های مختلف به دستگاه های هوشمند خود متصل نمایید.

منبع تامین برق این محصول از طریق USB تامین می شود. علاوه بر این دارای حافظه داخلی 2 گیگابایت می باشد که می توانید از آن به عنوان فلش هم استفاده کنید. در سمت دیگر دستگاه یک رابط جک AUX نیز تعبیه شده است که از طریق کابل امکان اتصال را نیز برقرار می کند. همچنین می توانید هدفون خود را از طریق بلوتوث به ضبط ماشین متصل نموده و موسیقی در حال پخش را با هدفون گوش دهید. از ویژگی های دیگر آن دارای 2 کانال استریو صدا، ولتاژ ورودی 5 ولت، چراغ نشانگر led می باشد.


قیمت عمده: 29000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


این دستگاه می تواند برای شما عزیزان بسیار پر کاربرد باشد و شما می توانید هر دستگاهی که دارای بلوتوث نباشد را به این سیستم مجهز نمایید. شما می توانید با ساتفاده از این محصول دانگل بلوتوث 2 کاره USB و گیرنده بلوتوث صدا AUX ضبط خودرو Bluetooth USB Dongle + Bluetooth Audio Receiver دستگاه های مختلف را به بلوتوث مجهز نمایید و برای کاربرد های مختلف از آن بهره ببرید.

 

دانگل بلوتوث

 

 

فقط لازم است تا این دستگاه را با استفاده از درگاه های مختلف به دستگاه های هوشمند خود متصل نمایید.

 

گیرنده بلوتوث صدا

 

منبع تامین برق این محصول از طریق USB تامین می شود. علاوه بر این دارای حافظه داخلی 2 گیگابایت می باشد که می توانید از آن به عنوان فلش هم استفاده کنید. در سمت دیگر دستگاه یک رابط جک AUX نیز تعبیه شده است که از طریق کابل امکان اتصال را نیز برقرار می کند.

 

دانگل تبدیل بلوتوث به aux ضبط

 

همچنین می توانید هدفون خود را از طریق بلوتوث به ضبط ماشین متصل نموده و موسیقی در حال پخش را با هدفون گوش دهید. از ویژگی های دیگر آن دارای 2 کانال استریو صدا، ولتاژ ورودی 5 ولت، چراغ نشانگر led می باشد.

 

دانگل بلوتوث 2 کاره

 

با فروش این محصول در فروشگاه خود می توانید به سود آوری بالایی دست یابید و این محصول را درب منزل خود به صورت پستی تحویل بگیرید. با این دستگاه می توانید تمامی دستگاه های دیگرخود را بلوتوث دار کنید و از ویژگی های آن استفاده کنید.

 

دانگل بلوتوث usb

 

شما می توانید دانگل بلوتوث 2 کاره USB و گیرنده بلوتوث صدا AUX ضبط خودرو Bluetooth USB Dongle + Bluetooth Audio Receiver را از طریق درگاه اینترنتی همکار باشی سفارش دهید و آن را با قیمت عمده دریافت نمایید. لازم به ذکر است تمامی دستگاه ها قبل از ارسال تست خواهد شد و بعد بررای شما ارسال می کردد.

29000 تومان

-