فروش عمده هندزفری دورگردنی آرسون مدل AN-777

فروش عمده هندزفری دورگردنی آرسون مدل AN-777

هندزفری دورگردنی آرسون مدل AN-777، محصولی زیبا و کارآمد که به دلیل طراحی جالب خود مورد پسند ورزشکارن می باشد. این هدفون بدون اتصال سیمی و با استفاده از بلوتوث نسخه 4 با انواه دستگاههای هوشمند جوین شده و امکان گوش دادن به موسیقی و مکالمه را برای شما فراهم می سازد.

 این هندزفری دارای گوشی هایی با سری های مگنتیک با قطر درایو 8 میلی‌متر بوده و دارای  باتری داخلی با قابلیت شارژ و عملکرد تا 6 ساعت می باشد. بر روی سیمی که دو گوشی را به یکدیگر متصل کرده است یکسری کلید های مدیریتی به منظور کنترل و خاموش و روشن کردن تعبیه شده است این هندفون بلوتوثی دارای سه سایز پد گوشی می باشد.


قیمت عمده: 80500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 یکی از کارهای لذت بخش در حین ورزش کردن گوش دادن به موسیقی مورد علاقه می باشد اما به دلیل اینکه هندزفری ها دارای سیم می باشند و این مورد می تواند عملکرد را محدود کند. در اینجا ما محصولی به شما معرفی می کنیم که به دلیل طراحی خلاقانه و نوع اتصال بدون سیم خود می تواند این مشکل را برای شما حل کند و شما براحتی در حین ورزش کردن به موسیقی مورد علاقه خود گوش کنید.

 

 خرید هدفون نک بند آرسون

 

هندزفری دورگردنی آرسون مدل AN-777، محصولی کارآمد و کاربردی که با استفاده از بلوتوث نسخه 4 امکان اتصال بلوتوثی با دستگاه های هوشمند برای شما فراهم می کند. به گفته شرکت سازنده برد بلوتوث این دستگاه تا 10 متر می باشد و شما می توانید با خیال راحت در داخل باشگاه حرکت کرده و ورزش نمائید.

 

 قیمت هندز فری بلوتوثی آرسون

 

هندزفری دورگردنی آرسون دارای ابعادی بسیار جمع‌وجور بوده و طول سیم نک بند آن تنها 35 سانتی متر  و وزنی سبک در حدود 10 گرم می باشد و به منظور گوش دادن به موسیقی و مکالمه در حین پیاده‌روی یا رانندگی  بدون نیاز به استفاده از تلفن‌ همراه طراحی شده است. نوع قرار گیری این هدفون به صورت تو گوشی بوده و بند آن بر روی گردن قرار می گیرد.

 

 خرید اینترنتی هندزفری آرسون دور گردنی arson-an777

 

یکی از ویژگی های منحصر بفرد در طراحی این هندزفری سیم نکبند آن می باشد که بر روی گردن قرار گرفته تا در زمان عدم استفاده همچنان هدفون در دسترس باشد و در موقع لزوم مورد استفاده قرار گیرد. این محصول دارای باتری داخلی با قابلیت شارژ می باشد که بعد از شارژ شدن تا 6 ساعت عملکرد مفید داشته.

 

 فروش عمده هندزفری بلوتوثی دور گردنی آرسون

 

سری های این هندفون بلوتوثی از نوع مگنتیک با قطر درایو 8 میلی متر بوده و بر روی بند آن دکمه های مدیریتی برای خاموش/روشن کردن و کنترل میزان صدا تعبیه شده. این هندزفری دارای نشانگر LED نیز می باشد.

80500 تومان

-