دستبند هوشمند سلامتی F1

دستبند هوشمند سلامتی F1

اگر به دنبال خرید یک دستبند سلامتی با کارایی و کیفیت بالا به منظور بررسی فعالیت روزانه تان و وضعیت سلامتی  خود می باشید ما به شما دستبند طبی هوشمند F1 را پیشنهاد می کنیم. این بند سلامتی به شما کمک می کند با نظارت بر فعالیت های بدنی خود در جهت سلامتی خود گامر بردارید. این بند سلامتی علاوه بر قابلیت گام شمار دارای قابلیت های نظارت ضربان قلب، میزان فشار خون، بررسی  تمرینات ورزشی و بررسی خواب  می باشد.

دستبند طبی هوشمند F1، دارای طراحی ظاهری شبیه یک ساعت هوشمند می باشد، این بند سلامتی امکان نمایش ساعت و تاریخ را داشته و از طریق اتصال بلوتوثی و و نصب نرم افزار LEFUN HEALTH با گوشی شما ارتباط برقرار می کند. کیس این بند سلامتی هوشند از پلاستیک فشرده و دارای بند سیلیکونی بسیار با کیفیت می باشد.


قیمت عمده: 166900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


بند های سلامتی یکی از انواع گجت های پوشیدنی در جهت نظارت بر فعالیت روزانه و سلامت بدن می باشند، این روزها استفاده از این گجت ها در بین همه اقشار جامعه بخصوص جوانان بسیار باب شده است. در ابتدای امر بند های سلامتی تنها قابلیت گام شمار را داشته اما بند سلامتی فوق علاوه بر گام شما دارای قابلیت های زیادی می باشد که به شما کمک می کند برنامه ریزی درستی در زمینه سلامتی و تندرستی خود داشته باشید. این بند سلامتی قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند را نیز داشته.

 

 مچ بند سلامتی ارزان قیمت

 خرید مچ بند سلامتی

 

در نگاه اول این ساعت دارای ظاهری شبیه به یک ساعت هوشمند می باشد، هر چند این بند سلامتی قابلیت نمایش ساعت و تاریخ را نیز داشته و با استفاده از اتصال بلوتوثی و همچنین نصب نرم افزار LEFUN HEALTHبه گوشی تلفن هوشمند شما سینک می شود. این محصول با انواع دستگاه های هوشمند سازگار می باشد.

 

 خرید اینترنتی مچ بند سلامتی

 

دستبند طبی هوشمند دارای صفحه نمایش رنگی و لمسی تاچ اسکرین بوده و دکمه های این ساعت نیز از نوع لمسی می باشند. این بند سلامتی از طریق بلوتوث نسخه 4 به گوشی هوشمند شما وصل می شود. با نصب نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه و اتصال بلوتوثی زمان و تاریخ دستبند، به صورت اتوماتیک تنظیم می گردد.

 

 فروش اینترنتی مچ بند سلامتی

 

در صورت اتصال بند با گوشی همراه شما، امکان دریافت هشدار تماس به صورت ویبره، هشدار پیام به صورت ویبره و همچنین هشدار آلارم گوشی به صورت ویبره می باشد. هر چند در قسمت تنظیمات دستبند می توانید هشدار های مختلف را غیر فعال کرده تا بر روی دستگاه نشان داده نشود.

 

 خرید اینترنتی مچ بند سلامتی F1

 

این بند سلامتی دارای سنسور هدشار سکون می باشد و در صورت عدم فعالیت و نشستن به مدت طولانی به صورت ویبره هشدار داده تا شما مطلع شوید و شروع به فعالیت کنید.  از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به امکان تنظیم هشدار نوشیدن آب در کنار سنسور های ضربان قلب، فشار خون، گام شمار، مسافت پیموده شده و کالری مصرفی اشاره کرد.

 

 مچ بند سلامتی ارزان قیمت

 

166900 تومان

-