پایه مونوپاد به همراه پایه فلزی و ریموت

پایه مونوپاد  به همراه پایه فلزی و ریموت

یکی از انواع وسایل جانبی گوشی های هوشمند، مونوپاد می باشد که امکان گرفتن عکس های سلفی را به بهترین شکل فراهم می آورد. محصول فوق یک پکیج کامل شامل مونوپاد، سه پایه و ریموت می باشد که می تواند بهترین انتخاب برای دوستداران عکس سلفی باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این  محصول دارا بدن سه پایه فلزی با ارتفاع 12 سانتی متر می باشد که به شما این امکان را می دهد از مونوپاد فوق به مانند یک پایه استفاده کنید و با استفاده از ریموت همراه محصول از راه دور براحتی عکس مورد نظر خود را بگیرید. مونوپاد فوق به صورت پیچی به پابه فلزی متصل می شود. این مونوپاد در حالت بسته در کمترین میزان طول خود یعنی 40 سانتی متر و حداکثر سایز آن 118 سانتی متر می باشد و میله این مونوپاد به صورت تلسکوبی طراحی شده است. دسته مونپاد به وسیله یک روکش ضد تعریق پوشش داده شده تا در حین عکاسی نلغزد. فک نگهدارنده این محصول قابلیت تنظیم بین 5 الی 8/8 سانتی متر را دارد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 این روزها گرفتن عکس های سلفی در بین دارندگان گوشی های هوشمند و فعالان فضاهای مجازی بسیار باب شده است، اما گرفتن عکس های سلفی با استفاده از دست به دلیل فاصله نزدیک نمی تواند کیفیت خوبی را در عکس نهایی رقم بزند و اینجاست که نقش مونوپاد ها پررنگ می شود. مونوپاد وسیله ای با طراحی هوشمندانه است که با دارا بودن، یک فک نگهدارنده برای گوشی موبایل بوده تا شما براحتی عکس های سلفی زیبا بگیرید. از مهمترین ویژگی های مونوپاد ها قابلیت تنظیم طول آنها بوده تا شما بتوانید در فاصله های دلخواه عکس مورد نظر خود را تهیه کنید.

 

 قیمت پایه مونوپاد به همراه سه پایه و شاتر

 

پکیج مونوپاد، سه پایه و ریموت، دارای یک دسته مونوپاد از جنس فلز محکم و مقاوم می باشد که به صورت چهار تکه و تلسکوپی طراحی شده است که با استفاده از گیره های تعبیه شده بر روی دسته که از جنس پلاستیک می باشد در طول مورد نظر محکم می شود.

 

 خرید پایه مونوپاد به همراه سه پایه و شاتر

 

حداقل طول این مونوپاد 40 سانتی متر و در حالت حداکثر دارای طولی معادل 118 سانتی متر می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول استفاده از پد ضد تعریق در محل قرار گرفتن دست بر روی دسته مونوپاد می باشد که مانع از لغزش در حین استفاده می شود.

 

 پایه مونوپاد به همراه سه پایه و شاتر ارزان

 

این مونوپاد دارای یک فک نگهدارنده با قابلیت تنظیم اندازه می باشد که حد اقل میزان باز شدن آن 5 سانتی متر و حد اکثر 8.8 سانتی متر می باشد، همچنین این فک نگهدارندن قابلیت چرخش 360 درجه را داشته تا شما در موقعیت های مختلف بتوانید از دوربین گوشی خود استفاده نمایند.

 

 پکیج مونوپاد، سه پایه و ریموت

 


در این پکیج مونوپاد یک عدد پایه فلزی نیز در نظر گرفته شده است که امکان نصب دسته مونوپاد بر روی آن وجود دارد، تا شما از آن به عنوان یک پایه بدون نیاز در دست گرفتن استفاده نمائید.

 

پکیج مونوپاد، سه پایه و ریموت قیمت

 

شما می توانید قسمت انتهایی دسته مونوپاد را به صورت پیچی به پایه فلزی متصل کنید و با استفاده از ریموت همراه مونوپاد براحتی از فاصله دور عکس های زیبایی با گوشی تلفن همراه خود تهیه کنید.

 

خرید اینترنتی پکیج مونوپاد، سه پایه و ریموت

ناموجود

-