چند راهی برقیusb فانتزی

چند راهی برقیusb  فانتزی

چند راهی برق، وسیله ای که این روزها یکی از ضروری ترین لوازم جانبی برقی می باشد. چند راهی برقی usb طرح لیمو یک مدل فانتزی بسیار زیبا می باشد که از پلاستیک abs ساخته شده است. شکل ظاهری این چندراهی مانند برش لیمو می باشد و به همین دلیل به آن طرح لیمو گفته می شود. یکی از ویژگی های این چند راهی داشتن خروجی usb می باشد.

با در اختیار داشتن این چند راهی شما می توانید دستگاه های هوشمند خود را بدون نیاز به شارژر مجزا از طریق کابل به صورت مستقیم به چند راهی وصل کنید. ابعاد این چند راهی 3*14*14 سانتی متر و دارای یک کابل در حدود 170 سانتی متر بوده. این محصول دارای سه عدد پریز مناسب برای دوشاخه و سه شاخه می باشد


قیمت عمده: 52000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 این روزها با توجه به استفاده روز افزون از دستگاه های برقی نیاز به چندراهی در هر خانه یا شرکتی نیاز می باشد. چند راهی ها به شما این امکان را می دهد تا چندین وسیله را به یک منبع برق وصل کنید. چند راهی برق usb طرح لیمو امکان اتصال چندین دستگاه مختلف را در یک محل فراهم می کند، با توجه به اینکه این چند راهی دارای شکل ظاهری زیبایی بوده و به دلیل رنگبندی متنوعی که دارد می تواند روی میز نیز قرار گیرد.  این محصول دارای طراحی ظاهری زیبا و مناسب محیط های مدرن و کلاسیک بوده.

 

خرید چندراهی فانتزی

 

با در اختیار داشتن چندراهی طرح لیمو شما می توانید براحتی از شر بهم ریختگی سیم و کابل در اطراف خود خلاص شوید. با این محصول شما می توانید براحتی از چندین دستگاه برقی استفاده کنید. این محصول دارای 4 عدد خروجی یو اس بی می باشد که به شما امکان می دهد موبایل یا تبلت‌تان تنها از طریق سیم شارژ به چند راهی وصل کنید. این چند راهی مناسب برای مکان هایی می باشد که با کمبود جا مواجه می باشند تا از شر به هم ریختگی سیم و کابل خلاص شوند.

 

خرید اینترنتی چندراهی usb

قیمت چند راهی usb

 

این چندراهی علاوه بر خروجی یو اس بی دارای سه عدد جای پریز بوده که مناسب برای سه شاخه و دو شاخه می باشد. این محصول دارای طراحی ظاهری بسیار زیبا بوده و تنوع رنکی زیبایی دارد. این چند راهی با استفاده از پلاستیک فشرده با کیفیت ABS تهیه شده و دارای یک کابل به طول 170 سانتی متر می باشد. شکل ظاهری این چند راهی زیبا شبیه یک برش لیمو بوده که زیبایی چشم نوازی داشته.

 

 چند راهی یو اس بی فانتزی

فروش عمده چند راهی usb

 

چند راهی فوق یکی از فانتزی ترین مدل های سه راهی موجود در بازار تجهیزات جانبی دیجیتال بوده که ظاهری همانند برش یک لیمو داشته، این محصول دارای ابعاد 3*14*14 سانتی متر و وزنی در حدود 150 گرم می باشد.

 

خرید اینترنتی چند راهی

 

52000 تومان

-