هولدر نگهدارنده موبایل چوبی تک سبد

هولدر نگهدارنده موبایل چوبی تک سبد

یکی از کاربردی ترین لوازم جانبی و اکسسوری‌های مورد استفاده در دنیای موبایل و تبلت، استند یا همان هولدر می باشد. محصول فوق نمونه ای از یک استند چوبی با طراحی خاص و کاربردی می باشد که در بدنه آن یک سه راهی برق نیز در نظر گرفته شده است که این محصول را کاربردی تر می کند. استند فوق که دارای بدنه ای چوبی می باشد براحتی به پریز برق متصل شده و شما می توانید موبایل یا تبلت خود را در حین شارژ کردن بر روی آن قرار دهید.

ابعاد استند چوبی موبایل تک سبد 16*11*16 سانتی مترمی باشد و با توجه به اینکه دارای سه راخی برق می باشد شما می توانید از آن برای قرار دادن ماشین اصلاح در حین کار کردن نیز استفاده نمائید. بر روی قسمت فوقانی استند یک سوراخ برای رد کردن سیم شارژر در نظر گرفته شده است.


قیمت عمده: 19000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از انواع اکسسوری ها و لوازم جانبی مورد استفاده برای موبایل و تبلت، هولدر یا همان استند می باشد. در واقع وقتی افراد با کاربرد های یک استند آشنا می شوند، ترجیح می دهند برای استفاده راحتر از موبایل یا تبلت خود یک استند مناسب تهیه کنند، اما بید توجه داشت که در حین خرید استند و سایر لوازم جانبی باید دقت زیادی به خرج داد تا محصولی مفید و متناسب با نیاز خود تهیه کرد.

 

خرید استند چوبی موبایل

 

یکی از مشکلاتی که اکثر افراد با گوشی موبایل خود در حین شارژ کردن مواجه می باشند، نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن گوشی یا تبلت خود می باشد که گاهی این نداشتن فشاص مناسب منجر به کشیدیگی سیم شارژر می شود که می تواند آسیب جدی به شارژر شما بزند. اما شما می توانید با خرید استند موبایل چوبی تک سبد این مشکل را به راحتی حل کنید.

 

استند رومیزی موبایل چوبی

 

این استند که دارای بدنه ای چوبی می باشد، طراحی خاص و منحصر بفردی دارد که استفاده کردن از آن را آسان تر می کند. استند فوق به گونه ای طراحی شده است که درون آن یک سراهی برق در نظر گرفته شده تا شما می توانید در آن واحد سه دستگاه را به طور همزمان به شارژ بزنید.

 

استند موبایل دیواری تبلیغاتی

 

با خرید استند موبایل فوق به دلیل طراحی خاص و کاربردی که دارد شما با انتخاب خود با یک تیر دو نسان را زده اید و با خرید یک محصول نه تنها یک استند در اختیار دارید، بلکه یک سه راهی برق نیز خواهید داشت. شما می توانید این استند را براحتی به پریز برق متصل کرده و گوشی موبایل و تبلت خود را بر روی آن قرار داده و سیم شارژر خود را در داخل سه راهی استند بزنید.

 

استند موبایل تبلیغاتی

 

این استند دارای بدنه ای از جنس چوب می باشد که علاوه بر زیبای بسیار سبک بوده. ابعاد استند فوق 16*11*16 سانتی متر و وزنی در حدود 312 گرم دارد و بر روی قسمت فوقانی آن یک سوراخ برای عبور دادن سیم شارژ برای استفاده آسان تر در نظر گرفته شده است.

 

 استند مخصوص شارژ موبایل

19000 تومان

-