برد نقاشی سه بعدی جادویی مجیک 3D

برد نقاشی سه بعدی جادویی مجیک 3D

نقاشی کردن یکی از فعالیت های مورد علاقه کودکان می باشد که ی تواند ساعت ها آنها را سرگرم کرده، بسیاری از روانشناسان برای دست یابی به حالات رحی و روانی کودکان از نقاشی های آنها استفاده می کنند. تخته نقاشی سه بعدی، محصولی که می تواند کودکان شما را به نقاشی کردن علاقه مند کند و با توجه به عملکرد متفاوتی که دارد آنها را هیجان زده نماید. این محصول دارای یک صفحه آکرولیک شفاف می باشد که بر روی یک پایه قرار گرفته است و این پایه دارای یک چراغ ال ای دی می باشد.

پایه نگهدارنده این تخته سه بعدی جادوئی دارای قابلیت تاشو بوده و شما می توانید براحتی آن را جمع نموده و با خود همراه داشته باشید. این تخته جادوئی دارای ابعاد  ابعاد 2 × 20 × 24 سانتی‌متر بوده و منبع انرژی آن سه عدد باتری نیم قلم می باشد. علاوه بر صفحه آکرولیک و پایه نگهدارنده به همراه این محصول چهار عدد ماژیک شبرنگ، یک عدد عینک مخصوص، یک عدد دستمال تنظیف و   عدد طرح آماده نقاشی با نقش های متنوع ارائه شده است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


نقاشی کردن می تواند به خوبی تمامی احساسات و حالات درونی کودکان را به نمایش بگذارد، یکی از فعالیت های مورد علاقه کودکان نقاشی کردن بوده که از انجام این کار بسیار لذت می برند، تخته نقاشی سه بعدی محصولی با طراحی هدفمند و کارآمد می باشد که می تواند به عنوان یک سرگرمی بسیار جالب و مهیج برای کودکان شما تبدیل شود. این تخته سه بعدی دارای یک صفحه آکرولیک شفاف می باشد که نقشای مورد نظر بر روی آن کشیده می شود.

 

 

قبل از استفاده از این تخته نقاشی سه بعدی، شما باید پوشش نابلونی محافظ کشیده شده بر روی صفحه آکرولیک را جدا کرده و سپس کار خود را شروع کنید. این صفحه آکرولیک بر روی یک عدد پایه قرار گرفته که دارای قابلیت تاشو بوده و یک عدد چراغ ال ای دی نیز درون آن تعبیه شده است. به دلیل دارا بودن این چراغ ال ای دی شما می توانید از این محصول به عنوان یک چراغ خواب نیز استفاده نمائید.

 

 

قسمت هیجان انگیز ماجرا، نمایش تصاویر نقاشی شده بر روی برد به صورت سه بعدی می باشد که می تواند بچه ها را بسیار هیجان زده کند و آنها را از کشیدن نقاشی هایی با نحوه نمایش متفاوت بسیار سرگرم کند. به همراه این محصول سه عدد شابلون ارائه شده است که دارای طرح های متنوعی بوده و شما می توانید از این طرح ها برای آموزش نقاشی به کودکان خود استفاده نمائید.

 

 

شما حتی می توانید طرح های مورد نظر خود را بر روی یک کاغذ پیاده سازی کنید و به عنوان شابلون مورد استفاده قرار دهید. یک عدد عینک سه بعدی همراه محصول ارائه شده است که به کمک آن شما می توانید تصاویر روی تخته را به صورت سه بعدی تماشا کنید.

 

 

این محصول شامل یک عدد صفحه نمایش آکرولیک شفاف، یک عدد پایه چراغ دار، سه عدد سابلون با طرح های متنوع، یک عدد عینک مخصوص،  4 عدد ماژیک شب رنگ و یک عدد دستمال تنظیف می باشد. منبع تغذیه این محصول سه عدد باتری نیم قلم می باشد.

 

 

این تخته نقاشی جادوئی دارای دارای ابعاد 2 × 20 × 24 سانتی‌متر است، و با توجه به قابلیت تاشو بودن پایه آن، براحتی می توانید آن را همراه خود داشته باشید تا در موقع لزوم از آن استفاده نمائید.

 

 

ناموجود

-