اسباب بازی بشکه دزدان دریایی مدل بارل پایرت

اسباب بازی بشکه دزدان دریایی  مدل بارل پایرت

بشکه دزدان دریایی مدل Barrel Pirat، اسباب بازی مهیج، خلاقانه و  رقابتی جذاب می باشد که می تواند کودکان شما را ساعت ها سرگرم کند. این بازی به گونه ای طراحی شده است که هرگز قابل پیش بینی نمی باشد و همه چیز به شانس بستگی دارد. این اسباب بازی از یک بشکه به همراه یک عروسک دزد دریایی به همراه 16 عدد شمشیر پلاستیکی تشکیل شده است. این اسباب بازی می تواند به تمرکز و سرعت در کودکان شما کمک بسزایی کند. ابعاد بشکه 13*13*15 سانتی متر و وزن کمی داشته و به همین دلیل دارای قابلیت حمل و نقل آسان بوده، برای شروع بازی ابتدا باید عروسک دزد دریایی را بر روی بشکه قرار دهید و سپس بازیکنان شمشیرهایی را که در اختیار دارند به ترتیب در داخل شیارهای موجود بر روی بدنه بشکه فرو کنند و در صورت اصابت شمشیر با ضامن، عروسک آزاد شده و بسته به شرایط تعیین شده در قبل بازی برنده یا بازنده بازی مشخص خواهد شد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


این روزها بچه ها بیشتر به بازی های دیجیتال روی آورده اند که این موضوع می تواند بر روی بعد شخصیت اجتماعی آنها تاثیر نامناسبی داشته باشد. بنابراین جایگزین کردن بازی های گروهی که موجب افزایش توسعه مهارت ارتباطی کودکان بشود، می تواند تاثیر بسزایی در بهبود مهارت های اجتماعی و روابط آنها داشته باشد. اگر به دنبال خرید یک اسابا بازی مهیج و متفاوت می باشید ما به شما بشکه دزدان دریایی مدل Barrel Pirat را پیشنهاد می کنیم.

 

اسباب بازی بشکه دزد دریایی

 

بازی بشکه دزدان دریایی، یک بازی کاملا مهیج می باشد که هیچ چیز در آن قابل پیش بینی نمی باشد، همه چیز به شانس شرکت کنندگان در این بازی بستگی دارد، برای این بازی شما نیاز به حداقل دو هم بازی و نهایتا 4 هم بازی دارید تا بتوانید لحظاتی شاد و مهیج و غیر قابل پیش بینی را تجربه کنید.

 

قیمت اسباب بازی بشکه دزد دریایی

 

در این بازی شما یک بشکه در اختیار دارید که بر روی بدنه آن شیارهایی در نظر گرفته شده است و همچنین یک عروسک دزد دریایی که بر روی بشکه نصب می شود و همچنین تعداد 16 عدد شمشیر اسباب بازی که به هر کدام از بازی کن ها 4 عدد شمشیر یک رنگ داده می شود و حالا نوبت فرو بردن شمشیرها در داخل شیار ها می باشد، همانطور که میبینید در این بازی چیز قابل پیش بینی وجود ندارد و همه چیز به شانس افراد بستگی دارد.

 

خرید اینترنتی اسباب بازی جدید

 

در صورتی که شمشیر بازیکن در شیار درست فرو رود و به ضامن عروسک برخورد کند، عروسک از جا کنده شده و به هوا پرتاب می شود و اینجاست که بازنده یا برنده بازی مشخص می شود. اگر به انتهای بشکه نگاهی بیندازید خواهید دید در انتهای آن یک گردونه شانس تعبیه شده است که شما با توجه به قوانینی که قبل از بازی تعیین کرده اید، می توانید بر اساس گردونه مجازات یا تشویق برنده و بازنده را مشخص کنید.

 

اسباب بازی بشکه دزدان دریایی  مدل بارل پایرت

 

با توجه به اینکه در این اسباب بازی قطعات ریز قابل بلعبیدن وجود دارد، بهتر است از قرار دادن اسباب بازی در دسترس کودکان زیر سه سال خود داری کنید، در این بازی چون بچه ها باید شمشیر ها را در شیار های مشخصی فرو کنند می تواند تاثیر بسزایی در قدرت تمرکز و مهارت های حرکتی آنها داشته باشد.

 

اسباب بازی جدید

 

ناموجود

-