گیتار آموزشی مدل کلاسیک

گیتار آموزشی  مدل کلاسیک

محصول فوق یک نمونه گیتار در سایز کوچک، طراحی شده به منظور آموزش موسیقی به کودکان و همچنین کاربرد دکوری می باشد. این محصول دارای ابعاد 6*25*76 سانتی متر و وزن آن حدود 700 گرم است و از روی نمونه گیتار کلاسیک ساخته شده و جنس بدنه آن از پلاستیک خشک می باشد. این محصول  با دارا بودن سیم های واقعی و قابل کوک بهترین گزینه برای آموزش در دست گرفتن گیتار و نواختن آن می باشد. کوک کردن این گیتار از طریق پیچ های در نظر گرفته شده در پشت ساز امکان پذیر می باشد. این محصول بهترین گزینه برای هدیه دادن به کودکان علاقه مند به موسیقی می باشد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 بسیاری از افراد از کودکی علاقه مند به یادگیری موسیقی می باشند، اما در بسیاری از مواد برخی از ساز ها می باشند که به دلیل ابعاد بزرگ قابل در دست گرفتن برای نواختن توسط کودکان نمی باشد. یکی از این ساز ها، گیتار می باشد که از ساز های محبوب در بین بزرگسالان و کودکان است. اما به دلیل بزرگ بودن ابعاد این ساز در دست گرفتن آن برای آموزش توسط کودکان کار مشکلی می باشد. در اینجا ما قصد داریم شما را با محصولی آشنا کنیم که این مشکل را به خوبی حل کرده است.

 

 گیتار کلاسیک اسباب بازی

 

گیتار اسباب بازی مدل کلاسیک، یک نمونه واقعی ساخته شده از روی گیتارهای کلاسیک می باشد، این گیتار دارای سیم های واقعی می باشد که دارای قابلیت نواختن بوده و حتی براحتی می توان این ساز را کوک کرد. طراحی زیبا و کاملا شبیه به گیتار واقعی این محصول موجب شده است تا کودکان به این اسباب بازی علاقه زیادی داشته باشند.

 

 خرید گیتار کلاسیک اسباب بازی

 

این گیتار به دلیل ابعاد جمع و جور و وزن کمی که دارد بهترین گزینه برای آموزش موسیقی به کودکان می باشد، توجه داشته باشید که این محصول به دلیل دارا بودن اجزا ریز قابل بلع مناسب برای کودکان زیر سه سال نمی باشد. این گیتار زیبا دارای ابعاد 6*25*76 سانتی متر و وزن آن حدود 700 گرم است.

 

 قیمت گیتار کلاسیک اسباب بازی

 

شما می توانید این گیتار را خریداری کنید و به عنوان یک هدیه کاربردی و آموزشی یه کودکان خود هدیه دهید تا از کودکی با دنیای موسیقی آشنایی پیدا کنند. کودکان شما می توانند براحتی این گیتار را در دست بگیرند و با سیم های آن شروع به نواختن بکنند و براحتی آموزش ببینند.

 

 گیتار کلاسیک اسباب بازی ارزان

 

لازم بذکر می باشد که این گیتار دارای قاابلیت کوک شدن را داشته و شما می توانید توسط پیچ های تعبیه شده در پشت دسته ساز براحتی آن را کوک کنید. هر چند این گیتار علاوه بر قابلیت آموزشی میتواند به عنوان یک شی تزئینی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

 اسباب بازی آموزشی

 

ناموجود

-