ربات بند انگشتی هپی مانکی

ربات بند انگشتی هپی مانکی

ربات میمون بند انگشتی، جایگزین بسیار مناسبی برای حیوان های خانگی برای افرادی می باشد که به دلایل مختلف امکان نگهداری از حیوانات خانگی را ندارند. این عروسک بند انگشتی بسیار جالب و سرگرم کننده می باشد و دارای سنسورهای تماسی، صوتی و جهت یابی مغناطیسی بوده که به کمک آنها می تواند حرکات بسیار جالبی را از خود نشان دهد. این عروسک بند انگشتی نسبت به حرکت، تماس و صدا حساس بوده و صداهای بامزه ای از خود نشان می دهد. وزن این ربات عروسکی تنها 88 گرم بوده و طول آن 13 سانتی متر می باشد. منبع تغذیه این عروسک بامزه چهار باتری لیتیومی داخلی می باشد. این ربات بند انگشتی می تواند یک سرگرمی جدید و جذاب برای کودک شما باشد.


قیمت عمده: 121000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 ربات بند انگشتی هپی مانکی، یک اسباب بازی جدید و احساسی می باشد که می تواند لحظات خوشی را برای شما و فرزندانتان فراهم کند. این عروسک کوچک که تنها 13 سانتی متر طول دارد از نوع انگشتی و کوچک  بوده و دارای دم حلقوی بوده و می تواند از انگشت شما، کیف یا خر جای دیگر آویزان شود. دست ها و پاها این عروسک به گونه ای طراحی شده که می تواند دور خودکار، انگشت یا میله نازک قرار گیرد.

 

خرید اینترنتی ربات بند انگشتی هپی مانکی

 

در طراحی این ربات عروسکی حسگرهایی ار نوع تماسی، صوتی و جهت یابی مغناطیسی تعبیه شده، بنابراین این میمون کوچولو نسبت به حرکات دست، لمس شدن و صداهای اطراف واکنش نشان می دهد. این عروسک می تواند پلک زده و سر خود را بچرخاند و صداهای مختلفی از خود تولید کند. این عروسک کوچولو می تواند سلام کند، بخندد، چشمک بزند و حتی سرش را تکان بدهد. کافی است این میمون کوچولو را برای دقایقی تنها گذاشته تا چشم های خود را بسته و خر و پف کند.

 

قیمت ربات بند انگشتی بچه میمون

فروش عمده ربات بند انگشتی میمون

 

جنس بدنه این ربات عروسکی از پلاستیک abs بوده که فاقد هرگونه مواد سمی می باشد و یک هیده مناسب برای کودکان شما می باشد. این کوچولو می تواند سوت بزند، آواز خواند، خر و پف کند و بخندد و برای شما بوس بفرستد. اگر این میمون بند انگشتی را در دستان خود قرار داده و به چپ و راست تکان بدهید، چشم های خود را بسته و می خوابد و حتی صدای خر و پف از خود تولید می کند.

 

فروش عمده ربات بند انگشتی هپی مانکی

قیمت میمون بند انگشتی هپی مانکی

 

این ربات بند انگشتی می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای هدیه داده به  کودکان بالای سه سال ( به دلیل دارا بودن قطعات ریز  برای کودکان زیر سه سال خطرناک می باشد)، نوجوانان و حتی بزرگسالان باشد. این کوچولوی بامزه در مقابل صدا های مختلف از جمله دست زدن هیجان زده شده و صدا های با مزه ای تولید می کند. این عروسک بند انگشتی تنها 88 گرم وزن داشته و می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای حیوانات خانگی باشد و منبع تغذیه این عروسک چهار باتری لیتیومی داخلی است که بدون نیاز به برق و شارژ کار می کند.

 

خرید اینترنتی ربات عروسکی میمون بند انگشتی

 

121000 تومان

-