زیر انداز سفری 6 متری

زیر انداز سفری 6 متری

یکی از اصلی ترین ملزومات سفر و پیک نیک، به همراه داشتن یک ریز انداز مناسب می باشد، محصول فوق یک نمونه زیر انداز ضد آب با ابعاد 2*3 متر با   ساختاری مستحکم و مقاوم بوده. این زیرانداز دارای یک کیف حمل و نقل زیپی می باشد تا جابجایی آن برای شما راحتر شود. محصول فوق با استفاده از پارچه برزنتی درجه یک تهیه شده و دارای یک لایه آستر ضد آب بوده که براحتی جمع می شود. وزن این محصول 1250 گرم است و با توجه به کیف حمل و نقل آن براحتی می تواند در طول سفر همراه شما باشد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در حین سفر و گردش پیدا کردن یک مکان مناسب برای اتراق کردن و لذت بردن از طبیعت بسیار مهم می باشد، اما یکی از ضروری ترین وسایلی که در طول سفر باید همراه شما باشد، یک زیر انداز مناسب بوده تا شما براحتی بتوانید از آن استفاده کنید و از مناظر اطراف خود لذت ببرید. یک زیر انداز خوب باید دارای یکسری ویژگی ها باشد، از جمله ابعاد مناسب، کیفیت موادی که از آن ساخته شده است، طراحی و وزن مناسب که از مهمترین مواردی می باشد که باید در حین خرید یک زیرانداز سفری به آن توجه داشته باشید.

 

 زیر انداز مسافرتی برزنتی

 

زیر انداز سفری رضا، یک زیر انداز با ابعاد 2*3 متر می باشد که با استفاده از پارچه برزنتی بسیار با کیفیت تهیه شده است، در طراحی و دوخت این محصول از یک آستری ضد آب نیز استفاده شده است تا در حین استفاده کردن آن در طبیعت گردی نگران خیس شدن و نم کشیدن نباشید. شما می توانید این زیر انداز را در کف چادر پهن نموده و از آن استفاده نمائید.

 

 خرید زیر انداز مسافرتی برزنتی

 

زیرانداز سفری فوق مناسب برای استفاده 6 نفر می باشد و در صورت عدم نیاز می توانید آن را براحتی در ابعاد کوچکتری تا زده و در درون کیف مخصوص آن که به صورت زیپی بسته می شود قرار دهیدف این کیف دارای دسته هایی می باشد تا حمل این زیرانداز راحتر شده و بتوانید مسافت بیشتری آن را بهمراه خود داشته باشید.

 

 قیمت زیر انداز مسافرتی برزنتی

بهترین زیر انداز مسافرتی برزنتی

 

اگر به این زیر انداز به خوبی نگاه کنید، خواهید دید این زیر انداز دارای دوردوزی های بسیار محکمی می باشد، جنس این زیرانداز برزنتِ ضخیم بوده که در برابر سایش و نم مقاوم می باشد. این محصول طراحی شده برای استفاده در کمپینگ و مسافرت های کوتاه مدت یا بلند می باشد.

 

 خرید اینترنتی زیر انداز مسافرتی برزنتی

 

زیرانداز سفری فوق که دارای ویژگی ضد آببودن نیز می باشد، قابل استفاده به عنوان روفرشی، زیر سفره‌ای و زیر انداز ورزشی نیز بوده. این محصول در دو طرح و رنگ مختلف ارائه می شود. وزن این محصول با کیف 1250 گرم می باشد.

 

زیر انداز مسافرتی برزنتی ضد آب

ناموجود

-