دوربین دوچشمی شکاری

دوربین دوچشمی شکاری

محصول فوق یک مدل دوربین دوچشمی outdoor binocular با کیفیت اپتیکی قابل قبول، وزن کم، ابعاد جمع و جور و قیمت مناسب می باشد که مناسب برای گردشگری در طبیعت، استفاده در کوهنوردی، برای بهتر دیدن مسابقات در استادیوم ها و همچنین کنسرت ها می باشد. این دوربین دارای بدنه ای پلاستیکی بسیار با کیفیت بوده و ابعاد آن در حالت باز 3*11*11.5 سانتی متر می باشد و با توجه به حالت پیچی تعبیه شده در وسط این دوربین قابلیت جمع شدن را نیز دارد. قدرت بزرگنمایی این دوربین دو چشمی 25برابر و قطر عدسی آن 30 میلی متر است. قسمت چشمی این دوربین شکاری با استفاده از پلاستیک بسیار نرم تهیه شده است تا راحتی بیشتری را برای کاربر به همراه داشته باشد. به همراه این محصول یک عدد کیف برزنتی و یک دستمال برای تمیز کردن اپتیک ها ارائه می شود.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


بسیاری ازمواقع با رفتن به استادیوم های ورزشی یا کنسرت ها به دلیل بعد مسافت، به خوبی نمی توانیم در روند ماجرا قرار گیریم، در چنین مواقعی داشتن یک دوربین با قدرت بزرگنمایی مناسب می تواند کمک بسزایی در بهتر دیدن و لذت بردن از مسابقه با کنسرت را خواهد داشت. اگر شما قصد تهیه یک دوربین دو چشمی با کیفیت و با قیمت مناسب دارید ما به شما دوربین دوچشمی outdoor binocular را پیشنهاد می کنیم.

 

خرید اینترنتی دوربین دو چشمی ارزان

 

این دوربین دارای  کیفیت ساخت بالا، وضوح و شفافیت تصاویر قابل قبول، ابعادجمع و جور و قیمت مناسبی می باشد. این دوربین دارای قابلیت جمع شدن می باشد و در این حالت دارای ابعاد 3*7*11.5 سانتی متر و در صورت باز بودن ابعاد آن 3*11*11.5 سانتی متر است. این محصول به دلیل طراحی مناسب و وزن کم می تواند ساعت ها در دست شما باشد و احساس خستگی نکنید و حتی به دست کودکان نیز می توان داد.

 

خرید دوربین دو چشمی ارزان

 

جنس بدنه محصول فوق از ترکیب پلاستیک فشرده شده تهیه شده است و قسمت چشمی آن با استفاده از پلاستیک بسیار نرم تهیه شده است تا در حین استفاده از آن به پوست صورت آسیبی وارد نشود. میزان بزرگنمایی این دوربین 25 برابر می باشد که میزان قابل قبولی بوده.

 

 دوربین دو چشمی ارزان

 

دوربین دوچشمی فوق قابل استفاده در ورزشگاه ها، سالن های کنسرت، در طبیعت گردی و کوه نوردی برای دیدن بهتر مناظر می باشد.  با این دوربین با بزرگنمایی 25 برابر شما دید و تسلط بهتر در موقعیت های مختلف خواهید داشت. این محصول دارای عدسی با قطر 30 میلیمتر می باشد و ابزاری ایده آل برای طبیعت گردی، مشاهده حیوانات و پرندگان و به طور کلی مشاهده جزئیات از فاصله‌های دور است.

 

 دوربین دو چشمی ارزان قیمت

 

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به فاصله راحتی و یا آسودگی چشم اشاره کرد که با استفاده از پیچ تعبیه شده در وسط دوربین و چرخاندن آن براحتی می توانید این مقدار فاصله را بر اساس میزان راحتی فرد استفاده کننده تعین کنید.

 

بهترین دوربین دو چشمی شکاری

 

ناموجود

-