ست مردانه چرم قهوه ای تیره

ست مردانه چرم قهوه ای تیره

ست های چرم یکی از مناسب ترین هدایای برای آقایان می باشد، محصول حاضر یک ست چرم مصنوعی زیبا می باشد که در یک جعبه چوبی زیبا قرار گرفته که کف آن با پارچه ساتن به زیبایی پوشانیده شده است و ست چرم بر روی آن قرار گرفته سات. این جعبه دارای ابعاد 5.5*32*25 سانتی متری می باشد.

این ست زیبا که به رنگ قهوه ای تیره می باشد شامل یک کیف پول، کیف جا کارتی، کیف جا کلیدی، کمربند و خودکار می باشد که یک مجموعه ای کاملا کاربردی، زیبا، خوش دوخت می باشد. این ست می تواند یک هدیه زیبا و ماندگار برای عزیزان شما باشد. همچنین این ست زیبا دارای قابلیت درج لوگو و نام شرکت بر روی جعبه و روی اقلام می باشد که می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی برای سازمان ها و ارگان ها مورد استفاده قرار گیرد.


قیمت عمده: 79500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


همواره خرید هدیه برای آقایان مشکل می باشد و پیدا کردن یک هدیه مناسب که علاوه بر زیبایی کاملا کاربردی نیز باشد کار سخت و زمانبری می باشد. ست کیف و کمربند چرم می تواند یک هدیه زیبا، نفیس و ارزشمند باشد. این ست زیبا دارای قیمت مناسبی می باشد که به شما این امکان را می دهد یک هدیه زیبا و ماندگار تهیه کنید.

ست مردانه چرم مصنوعی

ست چرمی مردانه قهوه ای رنگ شامل یک عدد کمربند چرمی مردانه،  به همراه یک کیف پول کتی چرمی مردانه ، جاکارتی و جا کلیدی به همراه یک خودکار کلاسیک می باشد. کیف پول موجود بر روی این ست که از جنس چرم مصنوعی به رنگ قهوه ای می باشد دارای چندین جای کارت و پول می باشد.  جعبه این ست نفیس از جنس چوب می باشد و دارای ابعاد  5.5*32*25 سانتی متر می باشد و قسمت داخلی آن با یک ساتن زیبا پوشانیده شده است.

ست مردانه چرم قهوه ای

چرم مورد استفاده برای تولید این ست زیبا از نوع مصنوعی می باشد که دارای بافتی متراکم و با کیفیت می باشد. جا کارتی موجود در این ست دارای 12 محفظه برای قرار دادن کارت های اعتباری دارد.

خرید ست تبلیغاتی مردانه

این ست زیبا دارای یک جا کلیدی چرمی می باشد که دارای 6 عدد حلقه آویز فلزی برای کلید می باشد و موجب می شود کلیه های شما در جای امنی باشد و گم نشود. در این ست زیبا یک کمربند  قرار که طول آن 114 سانتی متر می باشد که دارای قابلیت تنظیم برای انواع سایز ها می باشد.

خرید ست مردانه قهوه ای چرم مصنوعی

این محصول می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی زیبا مورد استفاده قرار گیرد، زیرا امکان درج لوگو و نام بر روی جعبه و تمامی اقلام این ست وجود دارد. روی این ست زیبا یک خودکار کلاسیک زیبا به رنگ نقره ای قرار گرفته که زیبایی این ست را دوچندان کرده.

خرید ست مردانه چرم

 

در ویدئو زیر این ست زیبا را در تمامی زوایا مشاهده کنید

 

79500 تومان

-