فلش مموری 32 گیگی کارتی

فلش مموری 32 گیگی کارتی

blank white plastic wafer usb card 32GB

 

یکی از تجهیزات جانبی دیجیتال که به عنوان پر مصرف ترین محصول از این گروه می باشد، فلش مموری می باشد که به برای ذخیره سازی اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد و براحتی قابل حمل و نقل می باشند. این محصول دارای انواع مختلفی می باشد از جمله فلش مموری کارتی که از مهمترین مزیت های این محصول قابل حمل بودت آن می باشد، بنابراین شما همه جا اطلاعات مهم خود را به همراه دارید.

این فلش مموری 32 گیاگا بایتی کارتی دارای ابعاد استاندارد به اندازه یک کارت ویزیت یا یک کارت اعتباری می باشد که به شما این امکان را می دهد براحتی در جیب یا کیف خود آنرا به همراه داشته باشید و هر کجا بخواهید اطلاعات خود را ببرید. این فلش از جنس PVC خام سفیذ رنگ می باشد که از مزیت های آن محسوب می شود، زیرا شما می توانید تصویر، نام تجاری و یا لوگوی مورد نظرتان را بر روی آن چاپ نمایید.


قیمت عمده: 70500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از انواع حافظه های جانبی قابل حمل، فلش مموری ها می باشند که به پورت USB کامپیوتر وصل می شوند ومحل امنی برای نگهداری و ذخیره سازی اطلاعات شما می باشند. استفاده از فلش مموری یک راه حل خوب برای نگهداری و جابجایی اطلاعات می باشد و شما همواره اطلاعات مهم خود را همراه دارید.

 

 فلش مموری تبلیغاتی

 

یکی از انواع فلش مموری ها فلش مموری های تبلیغاتی می باشند که دارای انواع مختلفی نیز بوده، فلش مموری کارتی یکی از انواع فلش مموری تبلیغاتی می باشد که تحقیقات نشان می دهد یکی از بهترین محصولات در حوزه  فلش مموری های تبلیغاتی هستند، که یکی از مهمترین دلایل آن قیمت مناسب و اقتصادی آنها می باشد.

 

فلش مموری کارتی 32 گیگ

 

طراحی خلاقانه این فلش مموری ها به گونه ای  می باشد که  امکان استفاده از آن به صورت یککارت ویزیت وجود دارد، زیرا این فلش مموری دارای ابعادی استاندار به اندازه یک کارت ویزیت می باشد و شما می توانید اطلاعات و لوگوی خود را بر روی آن درج نموده  و از آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب استفااده کنید.

 

خرید فلش مموری تبلیغاتی کارتی

 

فلش مموری کارتی فوق دارای ظرفیت 32 گیگا بایت می باشد و ابعاد این فلش مموری  8*5/5 سانتی متر می باشد که ابعاد استانداردی برای یک کارت ویزیت می باشد، جنس بدنه این کارت ویزیت  PVC سفید می باشد و به صورت خام می باشد و قابلیت درج لوگو، اطلاعات و عکس بر روی آن وجود دارد که از مهمترین مزیت های این فلش مموری کارتی می باشد.

 

بهترین فلش مموری تبلغاتی

 

از مهمترین مزیت های این فلش مموری می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • این فلش مموری ها دارای قیمت مناسب و مقرون بصرفه می باشند
  • ماندگاری و مقاومت بالایی دارند
  • از مهمترین ویژگی های آن جابجایی آسان آنها می باشد
  • به دلیل جنس بدنه امکان چاپ بر روی دو طرف بر روی کارت وجود دارد
  • امکان درج مشخصات شما روی بخش های مختلف آن وجود دارد
  • این فلش مموری ضد ضربه و گرد  غبار می باشد

 

 

70500 تومان

-