فروش عمده بشقاب میناکاری قطر 25 سانتی متر

فروش عمده بشقاب میناکاری قطر 25 سانتی متر

مینا کاری هنری اصیل با مراحل و ریزه کاری های زیادی است که آن را به یک هنر جهانی و زیبا تبدیل ساخته است.چندین مرحله رنگ و کوره برای ایجاد چنین هنری فاخر، صبر و شکیبایی هنر مند ایرانی را نشان می دهد.

بشقاب مینا سایز متوسط با قطر 24.8 سانتی متر و نقوش بسیار زیبا دارای زیر کار مسی بوده و با دست توانای هنرمندان اصفهانی تولید شده است.این بشقاب را هم می توانید به عنوان یک قاب تزیینی بر روی دیوار نصب نمایید و هم می توانید به عنوان یک ظرف پذیرایی لوکس مورد استفاده قرار دهید.

خانه های ایرانیان شایسته استفاده از ظروف ایرانی خاص و زیبایی است که در کل دنیا شناخته شده است.استفاده از این ظروف به جای ظروف غیر ایرانی موجب تقویت اقتصاد ایران و رونق بخشی به این هنر کهن است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


بشقاب مبناکاری 25 سانتی اثر دست هنرمندان اصفهانی هدیه ای ارزشمند می باشد که می توانید از ما به قیمت عمده بسیار مناسب به هر تعداد خریداری نمایید. با توجه به قراردادهای این فروشگاه با اساتید برجسته هنر میناکاری به هر تعداد از هر طرح خریداری نمایید به سرعت و در کمترین زمان ممکن جنس خریداری شده برای شما ارسال می گردد. جهت خرید عمده با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید. همچنین برای شرکت ها و سازمان ها امکان حکاکی لیزری لگو وجود دارد.

 

نام محصول بشقاب مینا کاری
ابعاد قطر 25 سانتی متر،ارتفاع 3 سانتی متر
جنس بدنه مس
محل تولید  اصفهان
نام صاحب اثر  صنایع دستی حافظ
وزن 244
موارد استفاده مصرفی و تزیینی
 قلمزنی  دارد-کم
سایر توضیحات  -

 

 

برای خرید عمده با شماره 09032735028  تماس بگیرید

طرح تبلیغاتی

ناموجود

-