فروش عمده تندیس میناکاری طرح و ان یکاد

فروش عمده تندیس میناکاری طرح و ان یکاد

هنر فاخر میناکاری یکی از زیباترین صنایع دستی است که می تواند به عنوان هدیه یا تزئینات دکوراسیون منزل و دفتر کار اثر هنری ماندگار و با ارزشی باشد. تندیس هدیه و تبلیغاتی میناکاری طرح ان یکاد ترکیبی از پایه چوبی، بشقاب میناکاری و لگوی حکاکی شده با آیه ان یکان می باشد. قطر بشقاب مینا 12 سانتی متر و از جنس مس می باشد. طرح چوب برش خرده کنار تندیس زیبایی این کار را دو چندان کرده است. ابعاد این تندیس 13*6*29 سانتی متر می باشد و آیه شریفه ان یکاد روی این تندیس به شکلی زیبا درج شده است. 

در صورتیکه قصد خرید این محصول به عنوان هدیه تبلیغاتی داشته باشید برای خرید های با تعداد بالا قیمت عمده محاسبه شده و امکان درج لگوی طلایی اختصاصی شما بر روی پایه این تندیس نیز وجود دارد. برای خرید عمده لازم است با واحد فروش تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. 


قیمت عمده: 69000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
69000 تومان

-