فروش عمده تندیس بته جقه میناکاری و چوب

فروش عمده تندیس بته جقه میناکاری و چوب

ترکیب میناکاری و کار روی چوب در کنار یکدیگر واقعا چشم نواز و زیباست. یکی از کارهای این دسته، تندیس میناکاری حاضر است که ترکیب یک بته جقه مسی میناکاری شده با یک پایه چوبی بزرگ و زیباست. علاوه بر کارکرد پایه، در بالا نیز یک فرم زیبای بته جقه دو تایی چوبی وجود دراد که یکی از آن ها با دستگاه برش داده شده و طرح مشبک زیبایی بر روی آن نقش بسته و بر روی دیگری ، بته جقه مینا قرار گرفته است.

این صنایع دستی زیبا به خصوص برای هدیه دادن به عزیزان و یا هدایای تبلیغاتی خاص و مدیریتی واقعا عالی است. این اثر، به دست هنرمندان اصفهانی ساخته شده و امکان پذیرش سفارش به صورت عمده و تکی وجود دارد. امکان درج لوگو یا پلاک نام و برند شما نیز بر روی این کالا وجود دارد.


قیمت عمده: 79000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
79000 تومان

-