فروش عمده بشقاب مینا سری سه تایی طرح 2

فروش عمده بشقاب مینا سری سه تایی طرح 2

برای چیدمان چشم نواز در خانه باید بر اساس محل مورد نظر و سایر وسایل، انتخاب مناسبی داشته باشیم.ما به شما یک هنر زیبا و فاخر ایرانی را پیشنهاد می دهیم که قابل استفاده در بسیاری از مکان ها و با چیدمان های مختلف است.

سری سه تایی بشقاب مینا در سه سایز با قظرهای 12 و 10.5 و 9 سانتی متر می تواند در جاهای خاصی از خانه، یک دکوراسیون شیکی را به وجود بیاورید.جنس زیر کار این بشقاب ها از مس بوده و توسط هنرمندان اصفهانی تولید شده است.

این بشقابها دارای حلقه اتصال در پشت بوده و به راحتی می توان آن ها را بر روی دیوار نصب کرد.


قیمت عمده: 79000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
79000 تومان

-