فروش عمده قاب بشقاب میناکاری طرح خورشید

فروش عمده قاب بشقاب میناکاری طرح خورشید

هنر های سنتی دارای ظرفیت بالایی برای آراستن خانه به سبک ایرانی هستند.قاب های مینا کاری نیز هم بسیار شکیل و جا سنگین بوده و هم در هر مکانی قابل استفاده هستند.

قاب مینا کاری طرح خورشید ترکیبی از یک بشقاب مینا کاری زیبا از جنس مس و ابعاد 30*30 سانتی متر و یک قاب چوبی با ابعاد 35*35 سانتی متر می باشد که قاب مینا درون آن بر روی زمینه مشکی دارای زیبایی خاصی است.

این قاب ها می توانند هدیه های بی نظیر و ماندگار باشند که همواره یاد آور شما خواهد بود.اگر به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز بخواهید استفاده نمایید، ما با تعداد بالا و قیمتی مناسب آن را برای شما تهیه و ارسال می نماییم.


قیمت عمده: 109000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
109000 تومان

-