فروش عمده قاب بشقاب میناکاری 30*30 سانتی متر

فروش عمده قاب بشقاب میناکاری 30*30 سانتی متر

استفاده از قاب های مختلف برای تزیین خانه و ایجاد محیطی زیبا بسیار متداول است.شما می توانید از یک قاب زیبا و هنری متفاوت استفاده نمایید تا محیطی آرام و بر طبق سلیقه ایرانی به وجود بیاورید.

این قاب مینا یک قاب چوبی در ابعاد 30*30 سانتی متری است که درون آن یک بشقاب مینا کاری شده با کیفیت موجود است.بشقاب مینا دارای زیر کار مس و تولید هنرمندان اصفهانی است.

مینا یک هنر بی بدیل ایرانی است که برازنده خانه های ایرانی می باشد.


قیمت عمده: 95000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028






  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
95000 تومان

-