فروش عمده قاب سه تکه بشقاب میناکاری

فروش عمده قاب سه تکه بشقاب میناکاری

قاب های میناکاری هم برای تزیین دیوارهای خانه و محل کار مناسب هستند و هم هدیه ای بسیار مناسب و ماندگار برای دوستان و عزیزان شماست.

قاب سه تکه مینا شامل سه عدد قاب های موجود در سایت است که به صورت پکیج و با قیمتی مناسب تر در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

سه قاب از جنس چوبی بوده و دارای ابعاد 17.5*17.5 سانتی متر، 18.5*18.5 سانتی متر و 23*23 سانتی متر می باشد.درون آن ها حاشیه های چوبی وجود دارد که بر جلوه بشقاب مینا داخل سایت افزوده است.


قیمت عمده: 109000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
109000 تومان

-