فروش عمده قندان میناکاری با جعبه مشبک

فروش عمده قندان میناکاری با جعبه مشبک

قندان میناکاری با جعبه چوبی مشبک ENAMEL SUGAR BOWL -netted box با کارایی تزئینی و مصرفی یکی از هنر های دستی اصفهان است که دارای یک جعبه چوبی مشبک بسیار زیبا می باشد. ابعاد قندان 9*12.5 سانتی متر بوده و ابعاد جعبه چوبی 11*11.3*14 سانتی متر می باشد. جعبه دارای درب بوده و به راحتی می توانید قندان را از قسمت بالایی جعبه خارج نمایید. این قندان جعبه مشبک به عنوان هدیه یا تزئینات منزل بسیار زیبا بوده و هدیه ای گرانبهاست. 

جنس قندان از فلز مس با روکش میناکاری اثر دست هنرمندان اصفهانی می باشد که دارای نقوش بسیار زیبا و چشم نوازی است. وزن قندان به همراه جعبه چوبی 250 گرم است و با طرحی که دارد دکوراسیون هر خانه ای را بسیار زیبا و چشم نواز می کند.


قیمت عمده: 100000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
100000 تومان

-