فروش عمده قاب پروانه میناکاری 20*20 سانتی متر

فروش عمده قاب پروانه میناکاری 20*20 سانتی متر

قاب مبناکاری یک هدیه عالی برای عزیزان و دوستان و حتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار و همیشگی است.زیبایی، دوام و ارزش این صنایع دستی بسیار بالا بوده و خرید آن احترام به هنرمندان ایرانی است.

قاب مینا طرح پروانه با ابعاد 20*20 سانتی متر یکی از قاب های کوچک و جمع و جوراست. درون آن یک پروانه مسی میناکاری شده وجود دارد که دارای ابعاد 10*9 سانتی متر بوده و با قرار گرفتن بر روی مخمل مشکی بر جذابیت آن افزوده شده است.

این محصول به صورت عمده نیز عرضه می گردد که برای هماهنگی های لازم می توانید تماس حاصل نمایید.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
ناموجود

-