فروش عمده گلدان مینا کاری ارتفاع 15سانتی متر

فروش عمده گلدان مینا کاری ارتفاع 15سانتی متر

تولید یک ظرف میناکاری دارای فرایندهای متعددی است که از آن جمله می توان به چند مرحله لعاب،کوره و نقاشی با دست اشاره کرد.ظرافت و زیبایی این ظروف آن ها را به محصولاتی جهانی و شناخته شده تبدیل کرده است.

گلدان مینا با ابعاد 6*15.5 سانتی متر می تواند زینت بخش میز ها و دکورهای شما باشد.این محصول تولید شده توسط هنرمندان اصفهانی دارای قلمزنی است تا جلوه و زیبایی بیشتری داشته باشد.

برای تزیین منازل ایرانی زیبنده است تا از محصولات هنری ایرانی استفاده شود،محصولاتی که به دلیل جذابیت و زیبایی منحصر به فرد به کشورهای دیگر نیز صادر می گردد.


قیمت عمده: 75000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
75000 تومان

-