فروش عمده گلدان میناکاری 25 سانتی با جعبه مشبک چوبی

فروش عمده گلدان میناکاری 25 سانتی با جعبه مشبک چوبی

گلدان میناکاری با ارتفاع 25 سانتی متر یک اثر هنری دستی است که می تواند زینت بخش میز،سالن های پذیرایی و یا هدیه ای عالی برای عزیزان شما باشد.این گلدان زیبا دارای یک جعبه چوبی تزیینی مشبک بسیار زیباست که جلوه گلدان مینا را چندین برابر کرده و برای هدیه دادن بسیار خاص و متفاوتش می نماید.

ارتفاع گلدان 25 سانتی متر و جعبه چوبی مشبک دارای ابعاد 11*11*27 سانتی متر بوده که در بالا دارای در بوده و می توانید گلدان را از آن خارج نموده و یا دوباره داخل جعبه قرار دهید.

جنس گلدان از مس بوده و کار میناکاری با دست هنرمندان اصفهانی بر روی آن نقش بسته است.


قیمت عمده: 139000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
139000 تومان

-