فروش عمده گلدان میناکاری 16 سانتی با جعبه مشبک چوبی

فروش عمده گلدان میناکاری 16 سانتی با جعبه مشبک چوبی

گلدان میناکاری با جعبه چوبی مشبک یکی از هنر های دستی اصفهان است. این گلدان دارای ارتفاع 16 سانتی متر بوده و دارای طرح بسیار زیبایی می باشد. گلدان درون یک جعبه چوبی مشبک قرار داده شده که علاوه بر زیبایی بسیار مناسب هدیه و دکوراسیون منزل می باشد. ابعاد گلدان 6*16 سانتی متر و ابعاد جعبه مشبک 6.8*7*17.5 سانتی متر می باشد. 

درب جعبه چوبی مشبک قابل باز شدن بوده و به راحتی می توانید گلدان را از آن خارج نموده و تمیز کنید و مجدد درون جعبه قرار دهید. جنس گلدان از فلز مس بوده و بر روی آن هنر مینا کاری با دست هنرمندان اصفهانی نقش بسته است. این گلدان بسیار زیبا دکوراسیون منزل یا محل کار شما را بسیار زیبا و چشم نواز خواهد کرد.


قیمت عمده: 83000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
83000 تومان

-