کاسه بشقاب سفالی لالجین میناکاری

کاسه بشقاب سفالی لالجین میناکاری

یکی از هنرهای دستی که این روزا از رونق خوبی برخوردار می باشد، هنر میناکاری روی سفال می باشد. محصول فوق یک کاسه و بشقاب سفالی مزین شده با هنر میناکاری می باشد. این محصول به دست هنرمندان میناکار همدانی تولید شده و شامل یک کاسه سفالی به ابعاد  9.5*21 سانتی متر و یک بشقاب سفالی میناکاری شده با ابعاد  2.5*27 سانتی متر است.

ست کاسه و بشقاب میناکاری لالجین گزینه مناسبی برای تکمیل دکوراسیون منزل شما می باشد، لازم بذکر است که این کاسه و بشقاب سفالی میناکاری شده به دلیل لعاب دار بودن و پخته شدن در کوره قابلیت استفاده به صورت کاربردی نیز داشته و قابل شستشو می باشد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


میناکاری یکی از هنرهای اصیل ایرانی می باشد  این روزها هنر میناکاری بر روی سفال پیاده سازی می شود. لالجین بزرگترین شهر تولید انواع محصولات سفالی که تولید میناکاری روی سفال در این شهر از رونق خوبی برخوردار می باشد و به جرات می توان گفت میناکاری روی ظروف سفالین  لالجین در نوع خود در تمام ایران بی نظیر است.

 

 خرید کاسه بشقاب میناکاری

 

محصول فوق یک کاسه و بشقاب سفالی میناکاری شده می باشد که به دست هنرمندان همدانی تولید شده است. یک اثر زیبا و خلاقانه که به دست هنرمندان ایرانی تولید شده و با نقوش سنتی  با رنگارنگ های زیبا و خیره کننده به صورت برجسته طراحی شده است.

 

 قیمت کاسه بشقاب میناکاری

 

این ست زیبای میناکاری شده روی سفال دارای یک بشقاب سفالین زیبا با قطر 27 سانتی متر بوده و قطر آن 2.5 سانتی متر است. اگر به این بشقاب نگاهی گذرا بیاندازید خواهید دید که نقش و نگارهای زیبا بر روی این بشقاب زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

 

 خرید کاسه بشقاب لالجین

 

کاسه سفالین این ست میناکاری شده دارای دهانه ای به قطر 21 سانتی متر و ارتفاع 9.5 سانتی متر می باشد. شما می توانید از این ست زیبا برای سرو میوه، آجیل و... استفاده کنید و فضای مهمانی های خود را با هنر و سنت تلطیف کنید.

 

 میناکاری روی سفال

 

یکی از ویژگی های ظروف سفالین میناکاری شده نسبت به ظروف مسی میناکاری شده، قیت مناسب این محصولات می باشد که امکان خرید برای هنر دوستان فراهم می آورد. برای تولید این ظرف زیبای تزئینی از تلفیق دو تکنیک میناکاری و سفال‌گری استفاده شده است.

 

 میناکاری لالجین

 

با توجه به پوشش لعابی استفاده شده بر روی کاسه و بشقاب میناکاری شده فوق این ظرف قابلیت استفاده داشته و می توانید براحتی آن را مورد شستشو قرار داد. سطح خارجی این بشقاب و سطح داخلی کاسه با لعاب بی رنگ پوشانیده شده است.

 

قیمت میناکاری لالجین

ناموجود

-