تندیس میناکاری طرح بته جقه

تندیس میناکاری طرح بته جقه

تندیس میناکاری یکی از انواع هدیه تبلیغاتی صنایع دستی می باشد که دارای تنوع زیادی از لحاظ طرح و قیمت می باشد. تندیس بته جقه کوچک یکی از انواع تندیس های میناکاری شده می باشد که دارای قیمت مناسب و ابعاد کوچک می باشد. این تندیس زیبا دارای یک قطعه میناکاری شده به شکل بته جقه می باشد که دارای زیر ساخت مسی بوده و به دست هنرمندان میناکاری اصفهانی تهیه شده است و بر روی یک قطعه چوبی مشبک تعبیه شده است. این تندیس زیبا دارای یک پایه چوبی MDF می باشد که شما می توانید بر روی آن لوگو یا پلاک تبلیغاتی مورد نظر خود را حک کنید. بته جقه میناکاری شده نصب شده بر روی بدنه چوبی دارای ابعاد 4.5*7.5 سانتی متر است و وزنی در حدود 114 گرم دارد و ابعاد کلی تندیس 7.5*17.5 سانتی متر می باشد.


قیمت عمده: 28500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 تندیس میناکاری طرح بته جقه،  دارای یک قطعه مسی میناکاری شده به ابعاد 4.5*7.5 سانتی متر است که به زیبایی به دست هنرمندان میناکار اصفهانی تهیه شده است و بر روی یک پایه چوبی قرار گرفته ا یک اثر هنری نفیس و چشم نواز را رقم بزند. این محصول که یکی از انواع محصولات میناکاری شده اصفهان می باشد می تواند به عنوان هدیه ای ارزشمند برای عزیزان شما یا حتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی تاثیر گذار برای سازمان ها و شرکت ها مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

این تندیس میناکاری شده اصفهان دارای یک پایه چوبی MDF بوده و در زیر قسمت میناکاری شده نیز یک قطعه چوبی که با استفاده از دستگاه لیزر برش خورده است در نظر گرفته شده است. در واقع این محصول تلفیق زیبا و ظریفی از هنر چوب و میناکاری می باشد.

 

 

زیر ساخت مورد استفاده برای قسمت میناکاری شده که به شکل بته جقه می باشد از مس بوده و به دست هنرمندان میناکار اصفهانی نقاشی شده است.  این تندیس تبلیغاتی یکی از مرغوب ترین محصولات صنایع دستی میناکاری استان اصفهان می باشد که دارای امکان استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی را دارد.

 

 

ابعاد کلی تندیس 7.5*17.5 سانتی متر است و بر روی پایه آن امکان حک کردن لگو و پلاک تبلیغاتی را خواهید داشت.  ظرافت و زیبایی این تندیس میناکاری شده آن را از دیگر تندیس های هدایای تبلیغاتی متمایز کرده است. قسمت بته جقه میناکاری شده بر روی یک قطعه  از فیبرهای چوبی نازک است که با دستگاه لیزر بدقت برش خورده و دارای طاهری همچون بته جقه دارد.

 

 

یکی از مهمترین ویژی های تندیس های میناکاری، تنوع طرح و قیمت آنها می باشد که می تواند طیف وسعی از سلایق را پوشش دهد. این تندیس زیبا دارای قیمت مناسبی بوده و قابل استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت برای سازمان ها و شرکت ها می باشد.

 

 

28500 تومان

-