جاقلمی خاتم کاری مدل ساعت دار

جاقلمی خاتم کاری مدل ساعت دار

محصول فوق یک قلمدان منحصر بفرد و زیبا برای روی میز کار یا مطالعه می باشد، جاقلمی فوق دارای بدنه ای چوبی می باشد که به دست هنرمندان اصفهانی با هنر خاتم کاری به زیبایی آراسته شده است، جنس خاتم کاری مورد استفاده در این قلمدان از فلز، استخوان و چوب است. این محصول دارای ابعاد11.5*9*19.5  سانتی متر می باشد و وزنی در حدود 462 گرم دارد. یکی از ویژگی های منحصر بفرد این محصول تعبیه شدن قسمتی برای قرار دادن عکس یا کارت ویزیت بوده که دارای ابعاد  6.3*7.5 سانتی متر است، بر روی قسمت جا قلمی این محصول نیز یک ساعت در نظر گرفته شده است که می تواند این محصول را به یک وسیله کاملا کاربردی برای روی میز کار یا مطالعه مبدل سازد.  


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


صنایع دستی که نمادی از فرهنگ و هنر اصیل ایرانی می باشند، هر گز رنگ کهنگی و قدیمی به خود نمی گیرند و همواره می توان از آنها به عنوان یک المان تزئینی در کنار قابلیت کاربردی بودن آنها استفاده کرد. ایران با دارا بودن صنایع دستی متنوع توانسته است جایگاه خوبی در سطح جهانی داشته باشد. از جمله هنر های اصیل ایرانی که دارای تنوع محصولات بالایی نیز می باشد می توان به هنر خاتم کاری اشاره کرد.

 

جا قلمی خاتم کاری شده

 

محصول فوق یکی از صدها مدل محصولات خاتم کاری اصفهان می باشد که علاوه بر جنبه تزئینی قابلیت کاملا کاربردی نیز دارد. یک قلمدان بسیار شکیل و زیبا که به دست هنرمندان اصفهانی تهیه و تولید شده است. این قلمدان علاوه بر محلی برای قرار دادن خودکار و سیر نوشت افزار دارای محلی برای قرار دادن عکس یا کارت ویزیت می باشد.

 

 خرید جا قلمی خاتم کاری

 

هنر خاتم کاری که از هنرهای ظریفه ایرانی می باشد، دارای سابقه دیرینه می باشد که متشکل از چند ضلعی های منظم با تعداد اضلاع متفاوت می باشد، هنری که در ایران از پیشینه ای درخشان برخوردار می باشد. قلمدان خاتم کاری شده فوق که دارای زیر ساخت چوبی می باشد با استفاده از موادی نظیر فلز، استخوان و چوب به زیبایی آراسته شده است.

 

جا قلمی خاتم کاری ارزان

 

این قلمدان خاتم کاری رومیزی دارای یک قسمت برای قرار دادن عکس می باشد که ابعاد آن  6.3*7.5 سانتی متر است که شما می توانید از آن برای قرار دادن کارت ویزیت نیز استفاده نمائید. بر روی محل قرار دادن خودکار و نوشت افزار فوق یک ساعت در نظر گرفته شده تا این محصول را کاربردی تر نماید.

 

جا قلمی خاتم کاری ارزان

 

ابعاد کلی این جاقلمی رومیزی خاتم کاری شده اصفهان، 11.5*9*19.5 سانتی متر است و وزنی در حدود 462گرم دارد. این محصول به دلیل قابلیت تزئینی و کاربردی امکان استفاده به عنوان هدیه ای نفیس برای دوستان، آشنایان و حتی هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار شما را دارد.

 

خرید جا قلمی خاتم

 

ناموجود

-