قاب کاشی هفت رنگ 18*18 طرح سی و سه پل

قاب کاشی هفت رنگ 18*18 طرح سی و سه پل

یکی از سبک های کاشی کاری اصیل ایرانی، کاشی هفت رنگ می باشد که توسط استاد هفت رنگ کار بنا به سلیقه و محل مورد استفاده در ابعاد و طرح های مختلف طول می شود. این روزها این کاشی های زیبا به صورت قاب شده به بازار عرضه می شود که مناسب برای استفاده به صورت تزئینی دیواری و رومیزی می باشد.

محصول فوق از یک کاشی 14*14  سانتی متر تهیه شده به سبک هفت رنگ می باشد که درون یک قاب چوبی با ابعاد 18*18 سانتی متری به رنگ قهوه ای قرار گرفته است. کاشی هفت رنگ یکی از هنر های اصیل ایرانی همچنین در کشورهای اسلامی می باشد. طرح کاشی کاری شده بر روی این اثر هنری، سی و سه پل می باشد که به صورت برجسته کار شده است.


قیمت عمده: 66000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 کاشی سنتی هفت رنگ یکی از سبک های کاشی کاری ایرانی می باشد که بیشتر برای اماکن متبرکه و تاریخی مورد استفاده قرار می گیرد. هر چند در سال های اخیر شاهد استقبال طیف وسیعی از هنردوستان بهاز این هنر زیبای ایرانی می باشیم. استفاده از این شیوه کاشی کاری در معماری اسلامی بسیار رایج است و هنر کاشی هفت رنگ را بیشتر در نمای مساجد مشاهده کرده اید هر چند که در سال های اخیر شاهد استفاده از این هنر زیبا در نمای ساختمان ها یا حتی به صورت اشیاء تزئینی می باشیم.

 

فروش کاشی کاری

 

این روزها با توجه به اینکه از این هنر زیبا استقبال زیادی شده است اما با توجه به سبک زندگی مدرن استفاده از این شیوه کاشی کاری زیاد مرسوم نمی باشد، بنابراین اگر شما نیز به این هنر زیبا علاقه مند هستید و تمایل به داشتن یک اثر هنری زیبا در محیط زندگی خود دارید، ما به شما خرید قاب کاشی هفت رنگ را پیشنهاد می کنیم.

 

 کاشی کاری اصفهان

 

این قاب کاشی هفت رنگ زیبا، دارای یک خشت هفت رنگ بسیار زیبا در ابعاد 14*14 سانتی متری می باشد که به دست هنرمندان هنرمند هفت رنگ کار اصفهانی تهیه و تولید شده است. این کاشی زیبا دارای طرح زیبای سی و سه پل می باشد که یادآور تاریخ کهن ایرانی می باشد.

 

قاب کاشی کاری

 

این کاشی هفت رنگ بسیار زیبا که دارای طرح سی و سه پل به صورت برجسته می باشد که درون یک قاب چوبی به رنگ قهوه ای با ابعاد   1.2*18*18 سانتی متری قرار گرفته شده است و قابل استفاده به صورت رومیزی یا به صورت دیواری می باشد.

 

قاب کاشی هفت رنگ

 

طرح روی کاشی نقوش برجسته ای بوده که مرکز آن را طرح زیبای سی و سه پل گرفته است. این قاب زیبا می تواند به عنوان یک هدیه زیبا برای عزیزان شما باشد یا حتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار زیبا برای مراکز و شرکت ها مورد استفاده قرار گیرد.

 

هدیه تبلیغاتی

66000 تومان

-