قاب میناکاری اصفهان طرح کتیبه

قاب میناکاری اصفهان طرح کتیبه

قاب میناکاری طرح کتیبه، یکی از جدید ترین و پر فروش ترین قاب های میناکاری اصفهان می باشد. این محصول زیبا دارای یک قطعه میناکاری شده طرح کتیبه به ابعاد 19*29 سانتی متر است که دارای زیر ساخت مسی بوده و به دست هنرمندان اصفهانی با نقاشی مینا مزین شده است. ابعاد کلی قاب میناکاری طرح کتیبه، 3*24*40 سانتی متر است و جنس قاب از چوب می باشد، این قاب از نوع شیشه دار بوده و قابل استفاده به صورت رومیزی و دیواری است. لازم بذکر می باشد کف قاب با پارچه جیز مشکی به خوبی پوشانیده شده است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 قاب ها از جمله المان هایی می باشند که به منظور تزئین دیوار ها و زیبا سازی محیط مورد استفاده قرار می گیرند، صنایع دستی ایرانی با توجه به تنوع بالایی که دارند، دارای گزینه های مختلفی برای استفادهبه عنوان دیوار آویز می باشد که در این میان، هنر میناکاری اصفهان از تنوع بالای محصولات تزئینی برخودار می باشد. یکی از انواع وسایل تزئینی میناکاری، قاب میناکاری شده می باشد، که دارای تنوع زیادی نیز است.

 

 خرید قاب میناکاری اصفهان

 

محصول فوق یک قاب میناکاری شده با طرحی جدید می باشد، این قاب دارای یک قطعه میناکاری شده طرح کتیبه می باشد که با نمونه های رایج موجود در بازار که اکثر بشقاب میناکاری شده می باشند، متفاوت بوده و تقریبا طرحی جدید می باشد. این قطعه میناکاری شده دارای زیر ساختی از جنس مس با ضخامت مناسب می باشد که به دست هنرمندان میناکار اصفهانی به زیبایی آراسته شده است.

 

 قاب میناکاری طرح کتیبه

 

قطعه میناکاری شده بکار برده شده در این قاب تزئینی، دارای ابعاد 19*29 سانتی متر است، این قطعه میناکاری شده در داخل قاب پوبی بسیار زیبا به ابعاد 3*24*40 سانتی متر قرار گرفته است، اگر به این قاب میناکاری شده کمی دقت کنید، خواهید دید که کف قاب با پارچه جیر مشکی به خوبی پوشانیده شده است تا تضاد رنگی میان رنگ مشکی و رنگ های مینایی بکار برده شده در این قاب جلوه ای خاص پیدا کند.

 

 جدیدترین قاب میناکاری اصفهان

 

این قاب میناکاری شده زیبا، که به دست هنرمندان میناکاری اصفهان تهیه شده است و یکی از سوغاتی های محبوب شهر اصفهان می باشد. این قاب به صورت شیشه دار طراحی شده است و دیگر نگرانی بابت کثیف شدن میناکاری بکار برده شده درون قاب را نخواهید داشت.

 

 ارزانترین قاب میناکاری اصفهان

 

یکی از محاسن این محصول، امکان استفاده به صورت دیواری و رومیزی می باشد، این قاب زیبا می تواند هدیه ای مناسب برای عزیزان شما باشد و حتی قابل استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی برای سازمان ها و شرکت ها می باشد و در صورت سفارش به صورت عمده امکان نصب پلاک تبلیغاتی بر روی این محصول نیز وجود دارد.

 

 خرید قاب میناکاری اصفهان

ناموجود

-