قاب بشقاب و ان یکاد با چاپ طرح خاتم

قاب بشقاب و ان یکاد با چاپ طرح خاتم

صنایع دستی از بهترین گزینه ها برای تزئین و هدیه دادن می باشند، قاب بشقاب مسی طرح و ان یکاد محصولی زیبا و با کیفیت می باشد که متشکل از یک قاب چوبی زیبا با طرح خاتم می باشد که به صورت چاپی بر روی قاب حک شده است. در وسط این قاب زیبا یک عدد بشقاب مسی 24 سانتی متر قرار دارد که با آیه شریفه و ان یکاد مزین شده است.

قاب طرح خاتم فوق دارای ابعاد 2.3*32*32 سانتی متر بوده و وزنی در حدود 527 گرم می باشد. بشقاب مسی درون قاب دارای طرح قلمزنی بسیار زیبایی می باشد که این مورد نیز به صورت چاپی می باشد. این محصول به دلیل تولید به صورت صنعتی دارای قیمت مناسبی می باشد.


قیمت عمده: 50900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


اگر شما به دنبال تهیه یک هدیه ای مناسب برای عزیزان خود می باشید می توانید محصولات صنایع دستی را به عنوان یکی از گزینه های انتخابی در نظر بگیرید. اما یکی از مشکلات پیش رو گران قیمت بودن صنایع دستی به دلیل پروسه تولید که با دست می باشد. در اینجا ما قصد داریم محصولی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر زیبایی و جذابیت محصولات صنایع دستی دارای قیمت مناسبی می باشد.

 

خرید قاب خاتم کاری ارزان

 

قاب بشقاب مسی و ان یکاد با چاپ طرح خاتم ، محصولی زیبا که می تواند دیوار منزل شما را به زیبایی بیاراید یا به عنوان یک هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان شما باشد. این قاب مزین شده با آیه شریفه و ان یکاد می باشد که قداست و زیبایی این اثر هنری را دو چندان نموده است. قاب بشقاب خاتم کاری فوق دارای یک قاب چوبی زیبا می باشد که طرح خاتم کاری داشته. لازم بذکر می باشد که طرح خاتم به صورت چاپی بر روی قاب پیاده سازی شده و به همین دلیل دارای قیمت مناسبی می باشد.

 

خرید اینترنتی قاب تبلیغاتی

قاب صنایع دستی ارزان

 

ابعاد این قاب زیبا 2.3*32*32 سانتی متر می باشد، علاوه بر اینکه سطح قاب با طرح خاتم پوشش داده شده است در چهار گوشه قاب برش های زیبایی در نظر گرفته شده که زیبایی قاب را دو چندان نموده.

 

هدیه تبلیغاتی قاب خاتم کاری

 

درون قاب یک بشقاب مسی به قطر 24 سانتی متر قرار دارد که با طرح زیبای قلمزنی به زیبایی آراسته شده است. طرح قلمزنی روی بشقاب نیز به صورت چاچی می باشد و در میان نقش و نگاره های این بشقاب زیبا آیه و ان یکاد به زیبایی جای گرفته است.

 

قاب بشقاب مسی و ان یکاد با چاپ طرح خاتم

 

این قاب بشقاب زیبا دارای وزنی در حدود 527 گرم بوده و گزینه ای مناسب برای هدیه تبلیغاتی یا هدیه برای عزیزان شما می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت عمده سفارش داده و با چاپ لوگو یا متن تبلیغاتی بر روی آن یک هدیه مناسب تهیه کنید.

 

خرید اینترنتی قاب بشقاب مسی طرح و ان یکاد

 

50900 تومان

-