مجموعه لوازم میناکاری

مجموعه لوازم میناکاری

اگر شما به هنر میناکاری علاقه مند هستید و برای تهیه ابزار آن نگرانی نداشته باشید. شما می توانید براحتی کلیه ابزار های مورد نیاز برای این هنر زیبا را با تهیه پکیج ابزار میناکاری براحتی تهیه کنید. این پکیج شامل ضروری ترین واسل مورد نیاز برای هنرآموزانرشته میناکاری می باشد که با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار آنها قرار داده شده است. در این مجموعه 10عدد جعبه رنگ های مخصوص مینکاری روی مس با رنگبندی لاجوردی، فیروزه ای، قرمز، سبز ویکتوریا، سبز مغز پسته ای، زرد، صورتی، قهوه ای، گل ماشی و مشکی، یک عدد بشقاب لعاب کاری شده خام و عدد قلم مو مخصوص برای هنر میناکاری از جنس موی شتر با شمار های 1، 2، 3، 4، 5، 8 و 10 ئر نظر گرفته شده است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از هنر های سنتی ایرانی که این روزها طرفداران داخلی و خارجی بسیاری دارد، هنر میناکاری  نی باشد که بر روی زیر ساخت هایی از جنس های مس، سفال و حتی شیشه پیاده سازی می شود. اصیل ترین روش میناسازی یا میناکاری اصفهان، میناری روی مس می باشد. در حال حاضر نیست شهر اصفهان مهد هنر میناکاری در ایران شناخته شده است.

 

قیمت پکیج ابزار میناکاری

 

با توجه به اینکه هنر های دستی در سال های اخیر توانسته اند در رفع مشکل بیکاری خوب ظاهر شوند و هنر میناکاری در این میان به خوبی درخشیده است. بسیاری از هنر آموزان این رشته زیبا در تهیه مواد اولیه دچار مشکل می باشند و ما از طریق تهیه و توزیع این پکیج این مشکل را بر طرف کرده ایم

 

خرید ابزار مورد نیاز برای میناکاری

ابزار مورد نیاز برای میناکاری

 

در این پکیج 10 بسته رنگ پودری مخصوص میناکاری روی مس در نظر گرفته شده است که مهم ترین رنگ های مورد نیاز برای هنر میناکاری می باشد. رنگ پودری میناکاری روی مس از جمله رنگ های گران قیمت می باشند. رنگ میناکاری از مهمترین مواد در ساخت ظروف میناکاری شده می باشد. رنگ های موجود در این پکیج عبارتند از سبز ویکتوریا، سبز مغز پسته ای، قهوه ای، گل ماشی و مشکی، لاجوردی، فیروزه ای، قرمز زرد، صورتی.

 

خرید ست ابزار هنر میناکاری

 

برای رنگ آمیزی سطح زیر ساخت نیاز به استفاده از قلم موهای ویژه ای می باشد که حتما سری آنها باید با استفاده از پشم شتر باید تهیه شده باشند. در این پکیج یک ست 7 تایی از قلم موهای مخصوص میناکاری در سایز های متفاوت در نظر گرفته شده است. این قلم ها دارای سایز بندی 1، 2، 3، 4، 5، 8 و 10 می باشند.

 

ست ابزار هنر میناکاری

 

اما مهمترین قسمت، زیر ساخت مورد نیاز برای نقاشی مینا می باشد که باید دارای کیفیت کافی باشد. در این پکیج یک عدد بشقاب لعاب کاری شده با قطر 20 سانتی متر در نظر گرفته شده است که دارای کیفیت قابل قبولی می باشد. سطح رویی و پشتی این بشقاب به خوبی لعاب کاری شده است و هیچ گونه زائده ای در اطراف بشقاب مشاهده نمی شود.

 

مجموعه ابزار هنر میناکاری روی مس

 

تماس بگیرید

-