تندیس بشقاب میناکاری شده مدل نقش جهان

تندیس بشقاب میناکاری  شده  مدل نقش جهان

تندیس میناکاری طرح نقش جهان، نمونه ای از یک تندیس میناکاری شده زیبا و ارزان قیمت می باشد که قابلیت استفاده به عنوان هدیه و هدیه تبلیغاتی دارد. این تندیس زیبا دارای یک بشقاب میناکاری شده از جنس مس  به قطر 9 سانتی متر می باشد که بر روی یک بته جقه چوبی مشبک کاری شده قرار دارد. این تندیس زیبا دارای ابعاد  6.5*13.5*24 سانتی متر است و با توجه به داشتن یک پایه چوبی امکان درج لوگو یا حک پلاک تبلیغاتی بر روی آن وجود دارد. این محصول بهترین گزینه برای هدیه ، هدیه تبلیغاتی و یا تقدیر و تشکر از همکاران، کارمندان و دوستان می باشد.


قیمت عمده: 49500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


استفاده از تندیس ها در مراسم های تقدیر و تشکر از دیر باز مرسوم بوده است، در این میان تندیس های صنایع دستی و تندیس میناکاری شده از محبوب ترین و پر استفاده ترین تندیس ها می باشند. محصول فوق نمونه ای از یک تندیس میناکاری شده اصفهان می باشد که دارای طرح زیبا و جلوه ای چشم نواز می باشد. این محصول ب هدست هنرمندان میناکار اصفهانی تولید شده است.

 

خرید اینترنتی هدیه تبلیغاتی

 

تندیس میناکاری شده نقش جهان، دارای یک بشقاب مسی میناکاری شده بسیار زیبا و چشم نواز می باشد که قطر آن 9 سانتی متر بوده و بر روی یک بته جقه چوبی که با لیزر برش خورده است قرار دارد. برش هنرمندانه چوب و میناکاری در این اثر هنری بسیار چشم نوزا بوده و قابل استفاده به عنوان هدیه ای نفیس در همایش ها می باشد.

 

 فروش هدیه تبلیغاتی

 

در سال های اخیر شاهد استفاده گسترده از صنایع دستی بخصوص تندیس میناکاری شده اصفهان بهعنوان هدیه برای دوستان، اقوام و همچنین استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی برای سازمان ها و شرکت ها می باشد. این تندیس زیبا تلفیق شریف و زیبایی از هنر مشبک چوب و میناکاری می باشد که به دست هنرمندان میناکار اصفهانی تهیه شده است.

 

 انواع هدیه تبلیغاتی میناکاری اصفهان

 

ابعاد این تندیس زیبا  6.5*13.5*24 سانتی متر می باشد. این تندیس زیبا که دارای بشقاب میناکاری شده مسی به قطر 9 سانتی متر و وزن 151 گرم است دارای قیمت مناسبی بوده و بهترین گزینه برای هدیه تبلیغاتی می باشد. این تندیس زیبا دارای پایه چوبی MDF بوده و دارای امکان چاپ لوگو حک پلاک تبلیغاتی را دارد.

 

 انواع تندیس میناکاری

 

جنس قطعه بته جقه این تندیس از فیبرهای نازک چوبی می باشد که دارای برش های زیبایی با دستگاه لیزر است که بشقاب میناکاری بر روی آن تعبیه شده است. این تندیس زیبا  یک هدیه عالی و یک تندیس زیبا برای میز کار شما می باشد.

 

میناکاری تبلیغاتی تندیس

 

49500 تومان

-