تندیس میناکاری جا قلمی طرح سما

تندیس میناکاری جا قلمی طرح سما

تندیس میناکاری جا قلمی سما، یکی از انواع تندیس های تبلیغاتی میناکاری می باشد که به دلیل طراحی زیبا و چشم نواز می تواند به عنوان المانی تاثیر گذار بر روی میز کار شما قرار گیرد. این تندیس زیبا دارای یک قطعه میناکاری با طرح بته جقه به ابعاد 4*8 سانتی متر بوده که بر روی یک بته جقه چوبی چند لایه مشبک به چندین رنگ مختلف قرار گرفته است.

این تندیس دارای پایه ای چوبی و یک قلمدان فلزی می باشد که زیبایی این اثر هنری را دوچندان می کند.  ابعاد این تندیس مینکاری زیبا 7.5*9*23 سانتی متر و ساخت دست هنرمندان اصفهانی است. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول امکان استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی و چاپ و حک پلاک تبلیغاتی می باشد.


قیمت عمده: 42000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


تندیس های میناکاری یکی از انواع محصولات میناکاری شده می باشند که علا.ه بر جنبه تزئینی می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. محصول فوق نمونه ای بسیار زیبا از یک هدیه تبلیغاتی میناکاری شده می باشد که به دلیل داشتن یک جاقلمی فلزی می تواند به صورت تزئینی و مصرفی بر روی میز کار شما قرار گیرد. این تندیس زیبا، ترکیبی ظریف از هنر چوب و میناکاری می باشد که زیبایی چشم نوازی دارد.

 

هدیه تبلیغاتی میناکاری

 

این تندیس زیبا دارای یک قطعه مسی میناکاری شده با طرح بته جقه می باشد که دارای ابعاد  4*8 سانتی متر بوده که به دست هنرمندان اصفهانی طراحی و تولید شده است. این قطعه میناکاری شده زیبا، جلوه بسیار جذابی به این تندیس داده است.

 

خرید تندیس میناکاری

 

استفاده از یک قطعه چوبی مشبک که متشکل از چندین لایه چوبی با تضاد رنگی تیره و روشن در قسمت زیرین قطعه میناکاری شده، تعاملی از زیبایی و ظرافت هنر چوب و مینا را به رخ کشیده است. این تندیس زیبا و چشم نواز به دست هنرمندان چیره دست اصفهانی تهیه شده است و دارای ارزش هنری بالایی می باشد.

 

  تندیس میناکاری

 

تندیس جا قلمی میناکاری شده طرح سما می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار مورد استفاده قرار گیرد، با توجه به اینکه این تندیس دارای یک پایه چوبی می باشد امکان چاپ لوگو و حک پلام تبلیغاتی بر روی این اثر هنری وجود دارد. ابعاد تندیس فوق  7.5*9*23 سانتی متر بوده و با استفاده از بهترین متریال به دست هنرمندان اصفهانی تهیه و تولید شده است.

 

 تندیس میناکاری اصفهان

 

جنس بدنه تندیس جا قلمی  طرح سما از چوب بوده و قسمت جاقلمی آن دارای جنس فلزی می باشد. جنس قطعه میناکاری استفاده شده در این تندیس نیز از مس با کیفیت، نقاشی شده به دست میناکاران اصفهانی می باشد. این محصول دارای ظاهر زیبا و شیک و امکان سفارش به صورت عمده را دارد.

 

 خرید اینترنتی هدیه تبلیغاتی

42000 تومان

-