بند رخت آپارتمانی کشویی استیلا

بند رخت آپارتمانی  کشویی استیلا

یکی از وسایل مورد نیاز در سبک زندگی آپارتمان نشینی، بند رخت آپارتمانی می باشد که به دلیل عدم وجود فضایکافی برای خشک کردن لباس ها استفاده از آن بسیار ضروری می باشد. بند رخت دیواری استیلا محصولی با طراحی متفاوت و نصب به صورت دیواری امکان استفاده از فضاهای غیر قابل استفاده را فراهم می آورد. این بند رخت دارای بدنه و پایه ای از جنس آلیاژ آلومنیوم بسیار با کیفیت بوده که علاوه بر استحکام بالا در مقابل رطوبت و اشعه uv مقاوم می باشد. بند رخت استیلا قابل نصب در تراس، اتاق، حمام یا هر قسمتی از منزل بسته به نیاز شما بوده و دارای 4 لاین به طول 3 متر می باشد که فاصله بین لاین ها 9 سانتی متر می باشد. با این بند رخت شما به صور کلی 12 متر فضا برای آویزان کردن لباس های شسته شده تا حداکثر وزن 12 کیلوگرم را خواهید داشت.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


این روها اکثر خانه ها به صورت آپارتمانی بوده و به دلیل نداشتن حیات و نبودن فضای کافی با مشکل خشک کردن لباس های شسته شده مواجه می باشند. با توجه به این مشکل استفاده از بند رخت های آپارتمانی توانسته است تا حدودی این مشل را حل نماید. اما برخی از بند رخت های آپراتمانی نیز دارای ابعاد بزرگی بوده و استفاده کردن از آنها در همه جا مقدور نمی باشد. بند رخت استیلا با قابلیت نصب دیواری می تواند جایگزین مناسبی برای سایر نمونه های حجیم و سنگین باشد.

 

خرید اینترنتی بند رخت آپارتمانی

 

بند رخت آپراتمانی مدل کشویی استیلا، به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید آن را در قسمت های مختلفی از منزل خود به صورت دیواری نصب کنید و در واقع از فضای بلا استفاده بهترین استفاده را بکنید. با توجه به طراحی کشویی این محصول شما می توانید در صورت عدم نیاز، بند رخت را جمع کرده و براحتی در دفعه های بعدی از آن استفاده نمائید.

 

خرید بند رخت آپارتمانی

 

بند رخت استیلا دارای پایه ای با ابعاد  7.5*8.5*41 سانتی متر می باشد که به صورت پیچی بر روی دیوار نصب می شود و بعد از باز شدن آن 4 لاین برای پهن کردن لباس ها در اختیار شما خواهد بود. جنس این لاین ها از ابریشم بسیار محکم و با کیفیت می باشد به گونه ای که قادر به تحمل وزن تا 12 کیلو گرم را داشته.

 

بند رخت آپارتمانی استیلا

 

یکی از ویژگی های مهم این محصول جنس بدنه آن می باشد که علاوه بر استحکام بالا و قدرت تحمل ورن تا 12 کیلو گرم، در مقابل رطوبت و نور خورشید مقاوم می باشد که به دلیل استفاده از آلیاژ آلومنیوم در تهیه ایت محصوب می باشد.

 

بند رخت آپارتمانی کشویی

 

همانطور که گفته شد این بند رخت به صورت کشویی بوده و در حین باز شدن 4 لاین آن قابل استفاده بوده، طول  این لاین ها که از ابریشم مقاوم تهیه شده است 3 متر بوده و فاصله بین لاین ها 9 سانتی متر است و به طور کلی فضای قابل استفاده از این بند در حدود 12 متر می باشد.

 

بند رخت آپارتمانی دیواری

 

بند رخت آپارتمانی استیلا با قابلیت نصب دیواری و عملکرد کشویی می تواند بهترین جایگزین برای سایر بند رخت های آپراتمانی بزرگ و سنگین باشد. این بند رخت به گونه ای طراحی شده است که  دارای سیستم جمع کننده خودکار می باشد و در صورت عدم نیاز به استفاده از بند می توانید براحتی بند رخت را جمع کرده و به حالت اولیه خود باز گردانید .

.

بند رخت برای تراس

 

ناموجود

-