فروش عمده میز تاشو جادویی مهر تجهیز

فروش عمده میز تاشو جادویی  مهر تجهیز

محصول فوق یک میز تاشو همه کاره می باشد که به شما این امکارن را می دهد از آن در موقعیت های مختلف از آن استفاده کنید، به عنوان مثال شما می توانید از این میز به عنوان میز تحریر با امکان تغیرر زاویه و ارتفاع یا میز نماز استفاده کنید.

 

مهمترین ویژگی این میز وزن کم و قابل حمل بودن ان می باشد، این محصول دارای یک صفحه از جنس MDF می باشد که به صورت دو تکه طراحی شده است. این محصول دارای چهار پایه فلزی با رنگ کوره ای الکترو استاتیک می باشد که دارای قابلیت تغییر ارتفاع میز را به 5 اندازه مختلف فراه می آورد. ارتفاع این میز بین 22 تا 32 سانتی متر و قابل تغییر بوده. برای تنظیم شیب این میز می توانید صفحه میز که دارای ابعاد 54*34.5 سانتی متربوده را در سه حالت تنظیم نموده و متناسب با ارگونومی  بدن خود در آورده.


قیمت عمده: 102000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 یکی از مشکلاتی که میز های تحریر معموا دارند ثابت بودن صفحه انها می باشد و عدم انعطاف پذیری برای تغییر شیب آنها که می تواند استفاده آنها در دراز مدت به دلیل عدم رعایت حالت ارگونومی بدن و درست ننشستن آسیب های جبران ناپذیری به بدن وارد نماید. بنابراین نیاز به استفاده از یک وسیله که بتواند علاوه بر تامین نیاز شما آسیبی به سلامت شما وارد نسازد امری ضروری به نظر می رشد.

 

قیمت میز تاشو همه کاره

 

استفاده از یک میز و صندلی نامناسب  برای مطالعه یا استفاده از لپ تاپ می تواند صدمات جبران ناپذیری به گردن، دست و ستون فقرات شما بشود و خستگی زود رس یکی از شایع ترین عوارض ناشی از استفاده از میز و صندلی نامناسب می باشد. شما می توانید با خرید میز همه کاره مهر تجهیز بدون نگرانی به آسیب به سلامت بدن خود به کارهای روزمره خود برسید.

 

خرید میز تاشو همه کاره

 

میز همه کاره مهر تجهیز، یکی از انواع میز های موجود در بازار می باشد که دارای یک طراحی خاص و مناسب برای حفاظت از ارگونومی بدن می باشد، این میز دارای ابعاد جمع و جور می باشد و این امکان را برای شما فراهم می آورد آن را همیشه و حتی در طول مسافرت ها با خود همراه داشته باشید. این میز دارای یک صفحه از جنس ام دی اف وکیوم شده می باشد که دارای دو قسمت مجزا می باشد و ابعاد آن 54*34.5 سانتی متری بوده که می توانید این دو تکه را بنا بر نیاز خود تنظیم کنید.

 

میز تاشو همه کاره ارزان

 

یکی از مهمترین ویژگی های طراحی این میز، امکان تغییر شیب آن می باشد که علاوه بر حالت صاف می توانید در سه سطح شیب آنرا تنظیم نمائید و متناسب با فعالیت خود آنرا تنظیم نموده. این میز دارای پایه های فلزی با ضخامت بالا می باشد که با رنگ کوره ای الکترو استاتیک پوشانیده شده است. پایه های این میز به صورت دو تکه طراحی شده است که بر روی یکدیگر به حالت کشویی حرکت کرده و امکان تنظیم ارتفاع میز را فراهم می آورد و در ارتفاع مورد نظر با استفاده از پیچ تعبیه شده می توانید آن را ثابت نمائید.

 

خرید اینترنتی میز تحریر تاشو

 

یکی از مهمترین ویژگی های یک میز مطالعه علاوه بر قابلیت تنظیم شیب ان، قابلیت تنظیم ارتفاع بوده که میز همه کاره مهر تجهیز این قابلیت را دارا می باشد و امکان تنظیم ارتفاع از  از 22 تا 32 سانتی متر را دارا می باشد و می توانید شیب و ارتفاع میز را بر اساس نیاز تغییر در یک سطح صاف و سه سطح شیب دار تنظیم نمائید. این میز مناسب برای افرادی می باشد که مایل هستند به استفاده از لپ تاپ به حالت دراز کش در تخت می باشند.

 

میز تاشو جادویی ارزان قیمت

 

این میز دارای طراحی ارگونومیک  می باشد و استفاده از آن موجب جلوگیری از خستگی زود رس و عدم آسیب به ستون فقرات، گردن و شانه می شود.  این میز با دارا بودن قابلیت تا شدن و اشغال فضای کم همراهی با شما را در همه جا دارد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به قابلیت تحمل وزن بالای آن اشاره کرد. این میز قابل استفاده در موقعیت ها و کاربری های مختلف از جمله میز تحریر، میز طراحی، میز اتو، میز نماز، میز لپ تاپ، میز چرخ خیاطی استفاده کنید.

102000 تومان

-