مخلوط کن شارژی عمده ای

مخلوط کن شارژی عمده ای

مخلوط کن شارژی و قابل حمل مدل QL-602  Juice Blender cup Portable & Rechargeable Battry دارای وزنی بسیار پایین می باشد و شما می توانید محصول مورد نظر خود را در هر مکان مورد استفاده قرار دهید. مخلوط کن شارژی و قابل حمل مدل QL-602  Juice Blender cup Portable & Rechargeable Battry دارای موتوری با 180 وات قدرت می باشد و می تواند در دقیقه تا 22000 هزار دور بچرخد. این محصول خارق العاده ترین محصول برای ورزشکارانی است که می خواهند آبمیوه خود را مخلوط نمایند و جوس خود را به طور خاص تولید نمایند.

ظرفیت مخلوط کن شارژی و قابل حمل مدل QL-602  Juice Blender cup Portable & Rechargeable Battry 380 میلی لیتر می باشد. تیغه های این محصول ضد زنگ می باشد و کیفیت بالایی دارد تا شما بتوانید مغزیجاتی مثل گردو و یا پسته و هر چیزی را درون خود خرد و هم بزند. این مخلوط کن شارژی و قابل حمل مدل QL-602  Juice Blender cup Portable & Rechargeable Battry دارای باتری داخلی 2000 میلی آمپری دارد.


قیمت عمده: 129000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


مخلوط کن شارژی و قابل حمل مدل QL-602  Juice Blender cup Portable & Rechargeable Battry دارای وزنی بسیار پایین می باشد و شما می توانید محصول مورد نظر خود را در هر مکان مورد استفاده قرار دهید.

 

دارای باتری داخلی 2000 میلی آمپری با امکان استفاده به عنوان پاوربانک برای شارژ گوشی موبایل

 

مخلوط کن شارژی و قابل حمل مدل QL-602  Juice Blender cup Portable & Rechargeable Battry دارای موتوری با 180 وات قدرت می باشد و می تواند در دقیقه تا 22000 هزار دور بچرخد.

 

دارای قفل ایمنی اتصال بدنه به موتور مغناطیسی

 

این محصول خارق العاده ترین محصول برای ورزشکارانی است که می خواهند آبمیوه خود را مخلوط نمایند و جوس خود را به طور خاص تولید نمایند.

 

ابعاد بدنه 8*8*22.5 سانتی متر

 

ظرفیت مخلوط کن شارژی و قابل حمل مدل QL-602  Juice Blender cup Portable & Rechargeable Battry 380 میلی لیتر می باشد.

 

دارای واشر های مخصوص ضد نشت در پایین بدنه و درب

 

تیغه های این محصول ضد زنگ می باشد و کیفیت بالایی دارد تا شما بتوانید مغزیجاتی مثل گردو و یا پسته و هر چیزی را درون خود خرد و هم بزند. این مخلوط کن شارژی و قابل حمل مدل QL-602  Juice Blender cup Portable & Rechargeable Battry دارای باتری داخلی 2000 میلی آمپری دارد.

 

مجهز به مخزن 380 میلی لیتری شفاف جنس پلاستیک عالی

 

 

شما می توانید مخلوط کن شارژی و قابل حمل مدل QL-602  Juice Blender cup Portable & Rechargeable Battry را با کابل شارژ اندرویدی و یو اس بی شارژ نمایید. فروشگاه اینترنتی همکار باشی برای شما عزیزان بهترین ها را در نظر گرفته تا بتوانید با فروش این محصول به سودآوری بالایی دست یابید.

 

2 تا 3 ساعت زمان شارژ و حدود 5 ساعت کاردهی

 

شما می توانید محصول خود را به صورت عمده ای خریداری نمایید و برای فروش محصول خود را به صورت پستی درب فروشگاه خود دریافت نمایید. لازم به ذکر است که این محصول قبل از تست برای شما ارسال می گردد

129000 تومان

-